ARMSAD PILDID! Hollywoodi seksikaimad isad

Arusaam, et laste kantseldamine on vaid emade ülesanne, on nii (üle-üle-üle)eilne päev. Isad mängivad ühes peres täpselt sama olulist rolli.
Emadepäeva eel olekski tore teha üks väike manööverdus ning emasid ülistavate juttude vahel piiluda suurepäraseid isasid. 

Arusaam, et laste kantseldamine on vaid emade ülesanne, on nii (üle-üle-üle)eilne päev. Isad mängivad ühes peres täpselt sama olulist rolli.
Emadepäeva eel olekski tore teha üks väike manööverdus ning emasid ülistavate juttude vahel piiluda suurepäraseid isasid. 

Heida pilk Hollywoodi seksikaimatele isadele, kes enda kiires elutempos ei unusta, mis siin ilmas kõige tähtsam on – ehk nende lapsed.

 

Hea tuju on garanteeritud, sest need pildid on lihtsalt imearmsad.

Brad Pitt


Maddoxi, Zahara, Shiloh, Pax’i, Knox’i ja Vivienne’i isal Brad Pittil on tegemist küllaga. Kui näitlemiskarjäär peaks mingil enneolematul põhjusel liiva jooksma, siis on sel mehel kogemust küllaga, et hakata elukutseliseks lapsehoidjaks. Ilus, andekas ja hea isa kuuele lapsele – Angelina on üks õnnelik naine.

David Beckham


No olgu, mitte küll Hollywoodi staar, kuid siiski auga oma koha selles nimekirjas ära teeninud. Sel superstaarist jalgpalluril ja modellil on tema laste nimed – Brooklyn, Romeo, Cruz ja Harper Seven, seljale tätoveeritud.

Hugh Jackman


Ideaalne keha on ju tore, aga tõeliselt seksikaks teeb näitleja Hugh Jackmani see, et ta on suurepärane isa oma kahele adopteeritud lapsele – Oscarile ja Ava’le. Jackman tundub olevat lõbus isa, sest ta on tihti fotokaamerate ette jäänud lastega mänguväljakul mängides ning ka lumesõda pidades.

Usher


Lapsed toovad meis kõigis pehmema külje esile – isegi sellisel vingel mehel nagu seda on Usher. Ta on kahe lapse isa (Raymond V ja Naviyd) ning on öelnud, et viibis ka sünnitustel, lõikas läbi nabanöörid ning nuttis, kui kuulis esimest korda oma laste häält.

Ben Affleck


Ben Affleck on suurepärane isa, kes eelistab lapsehoidja palkamisele võtta oma lapsed kaasa kõikjale, kuhu ta läheb. Koos naise Jennifer Garneriga, tütarde Violet’i ning Seraphinaga ning poja  Samueliga käib ta nii pesapalli vaatamas, pargis jalutamas jne. Hollywoodis liigub isegi nali, et Afflecki lastel pole ilmselt õrna aimugi, kui kuulus nende isa on, sest tegemist on staaride seltskonnas ühe kõige rahulikuma ning “normaalsema” isaga.

Matt Damon


Matt Damonist sai isa koheselt pärast Miami Beachi baaridaami Luciana Barossoga abiellumist, sest naisel oli eelmisest abielust tütar Alexia. Tänaseks on Damonil lisaks Alexiale veel 3 bioloogilist tütart – Isabella, Gia ja Stella.

Jamie Oliver


Sel suurepärasel telekokal on endise modelli Juliette “Jools” Nortoniga 4 last. On näha, et Jamiel on lisaks andekusele köögis, ka suurepärane fantaasialend lastele nimesid valides. Tema ilusad lapsed kannavad nimesid Poppy Honey Rosie, Daisy Boo Pamela, Petal Blossom Rainbow ja Buddy Bear Maurice.

Matthew McConaughey


Matthew McConaughey juhib fondi, mis toetab teismeliste tervislikke eluviise, aitas mitmeid koduloomi, kes olid pärast orkaan Katrinat hüljatud ning päästis Californias ühe kassi kahe nooruki käest, kes üritasid loomakes põlema panna. Lisaks sellele on ta ka suure südamega ning hooliv isa oma poegadele Levile ja Livingstonile ning tütrele Vidale. Milline mees!

Tobey Maguire


Tobey Maguire ei vaja päriselus Ämblikmehe kostüümi, et olla kangelane. Päriselus on Tobey’l midagi, mis muudab ta vastupandamatult sümpaatseks – nimelt on tal oma abikaasa Jennifer Meyeriga kaks last – Ruby ja Otis. Ning tema supervõimeks on olla oma lastele suurepärane isa.

Chris North


Ehkki “Seksi ja Linna” mr Big ei soovinud lapsi, siis tema osatäitjal Chris Northil on päriselus poeg Orion. Ja nii palju, kui kõmupiltnike jäädvustustest näha on, on North üks vägagi tegus isa.

Allikas:  parenting.com