ARSTID EI SUUDA USKUDA: Lamar Odomi tervis võttis ootamatu pöörde

Khloe Kardashiani (31) seaduslik abikaasa Lamar Odom (36) on täna elus vaid õnnekombel! Oktoobri keskpaigas toimetati Lamar raskes seisundis haiglasse ning tal oli mitu südameinfarkti - põhjuseks oli alkoholi ja narkootikumide üledoos.

Khloe Kardashiani (31) seaduslik abikaasa Lamar Odom (36) on täna elus vaid õnnekombel! Oktoobri keskpaigas toimetati Lamar raskes seisundis haiglasse ning tal oli mitu südameinfarkti – põhjuseks oli alkoholi ja narkootikumide üledoos.

Lamar pidas oktoobri alguses maha mitmepäevase joomapeo ning lõbutses Nevadas asuvas bordellis, mille tulemusena ütles tema organism üles ja ta vajus kokku. Kui esialgu kardeti, et Lamar jääb elu õpuni torude külge ning ei õpi enam kunagi kõndima, siis nüüd on leidnud kinnitust fakt, et 17. detsembril tegi Lamar oma esimesed iseseisvad sammud!

Lamar suutis omal käel teha mitu sammu ning arstide sõnul on see lausa ime, et ta nii kiiresti toibub. Ka Lamari käte jõud on taastumas ja tema aju on hakanud tööle. Veel mõni aeg tagasi ei suutnud Lamar oma kätega midagi teha, kuid nüüd oskab ta kapuutsi üle pea tõmmata ning haiglas on ta õppinud isegi õdede nimesid meelde jätma. 

Kui Lamari taastumine tagasilöökideta edeneb, pääseb ta haiglast peagi välja ning ta viiakse üle Calabasases asuvasse taastusravikeskusesse.

Ka Khloe Kardashian on Lamari edusammude üle väga õnnelik.

Allikas: Hollywoodlife.com