ARSTID HOIATAVAD: piltilusate Instagrami staaride ohtlik mõju

ARSTID HOIATAVAD: piltilusate Instagrami staaride ohtlik mõju

Briti terviseameti professor Stephen Powis leiab, et Instagrami keskkonnas piltilusate staaride poolt reklaamitavad tervise- ja dieettooted võivad tervisele tegelikult hoopis tõsist ohtu valmistada. Nii Kim Kardashian, Katie Price, Khloe Kardashian, Kylie Jenner kui ka paljud teised kuulsused reklaamivad oma Instagrami kontodel kõikvõimalikke imetooteid ning teenivad läbi selle üüratuid summasid, ent tagajärgede eest ei vastuta keegi.

Arst möönab, et detox– ja dieettoodete tarbimise lõksu langevad enim just noored neiud, kes ihaldavad endale staaride saledat ja treenitud figuuri, kuid sellesse, mida reklaamitavad tooted endas sisaldavad, ei süüvita – paraku sisaldavad paljud sellised nii-öelda imetooted organismile kahjulikke aineid. 

Professori sõnul on tegemist toodetega, mis heal juhul ei toimi üldse ning halvimal juhul tekitavad need organismis põletikke.

Instagrami keskkond peaks arsti sõnul märksa rohkem vastutustundlikkust üles näitama ning keelama sääraste dieettoodete reklaami sootuks, vahendab The Sun.

 

Sarnased artiklid