Artjom Savitski naudib elu pärast superstaarisaadet

Artjom Savitski naudib elu pärast superstaarisaadet

Saate “Eesti otsib Superstaari” neljandal hooajal jäi teiseks Artjom Savitski. Buduaar uurib, kuidas elu peale saadet on muutunud!

Saate “Eesti otsib Superstaari” neljandal hooajal jäi teiseks Artjom Savitski. Buduaar uurib, kuidas on elu peale saadet muutunud.

Kuidas elu on muutunud peale superstaarisaadet? Ikka positiivselt. Lasin hiljuti välja uue singli „Oota veidi veel“, mis kogub aina populaarsust. Suvel on olnud palju esinemisi ja üldiselt on muusikaliselt tekkinud palju rohkem võimalusi kui enne saadet – ideaalne aeg, tuleb osata ainult õigesti ära kasutada.

Kas tegutsed ikka koos oma bändiga või oled mõelnud ka soolokarjäärile? Noisebleediga läksid mul kahjuks teed lahku. Praegu panin laivideks uue bändi kokku kosseisus Rauno Pella trummidel,  Kristjan Sootalu ja Raul Ojamaa kitarridel ning Hannes Vellend bassil. Kristjan ja Hannes olid ka enne minu bändikaaslased Noisebleedis. Eks praegu võib mu tegevust soolokarjääriks nimetada, kuna esineme minu nime all.

Millal on plaati oodata? Töötame praegu materjali kallal – paar demo on purgis. Kuid kahjuks ei saa ma midagi lubada, kuna loominguga on kord nii, et vahepeal tuleb ja siis ei tule üldse. Kuid väga loodan, et varsti.

Kus saab teid peatselt esinemas näha? Juba 1. septembril saab mind näha Getter Jaaniga Vabaduse väljakul – oleme Aabitsapeo päevajuhid. Õhtul aga esinen bändiga klubi Cathouse terrassil suurel Monster Energy peol – kõik on oodatud, sest terrassil vanusepiirang puudub.

Milline üritus, kus sel suvel oled käinud esinemas, on olnud meeldejäävaim? Hetkel jäi suvest kõige parem emotsioon klubis Korter, kus oli tõesti uskumatult vinge ja aktiivne publik. Kindlasti oli väga meeldejääv ka Superstaari Tuur – nautisin väga Eesti erinevaid paiku, kaasategevate artistide seltskonda ja muidugi publikut.

Artjomi lood:

http://www.youtube.com/watch?v=62n-IkpEp6Y

http://www.youtube.com/watch?v=VagPwNulTyM&feature=related

 

Annett Grossfeldt