Artjom Savitski suvejahutajad: külm õlu ja rammus koorejäätis

Superstaarisaates teiseks tulnud Artjom Savitski, kes kuu aega tagasi saavutas Valgevenes, Vitebskis toimunud ajaloolisel laulukonkursil "Slavianski Bazaar" tubli 11. koha, peab suve parimaks joogiks külma õlut. Buduaar rääkis Artjomiga suvest, puhkamisest, jäätise söömisest ning alkoholi tarbimisest.

Superstaarisaates teiseks tulnud Artjom Savitski, kes kuu aega tagasi saavutas Valgevenes, Vitebskis toimunud ajaloolisel laulukonkursil “Slavianski Bazaar” tubli 11. koha, peab suve parimaks joogiks külma õlut. Buduaar rääkis Artjomiga suvest, puhkamisest, jäätise söömisest ning alkoholi tarbimisest.

Artjomi suvi on olnud töine, kuid vaatamata sellele on tal õnnestunud ka mõned puhkepäevad võtta. “Ma olen tegelikult ajaliselt suutnud väga hästi ära jaotada puhkuse ja töö. Rannas päevitamist ma küll ei fänna, kuid ujumine ja võrkpall on mulle alati meeldinud ja just neid asju ma rannas tegemas käinud olengi. Põhirannad, kuhu sel suvel päris sageli jõudnud olen, on Haabneeme, Pirita ja Lohusalu,” tunnistab Artjom, et soojade suveilmadega pole tal rannas hängimise vastu midagi, peaasi, et tegevust oleks.

Palavate suveilmade lahutamatuks osaks on jahutavad külmad joogid ning jäätis. Kuigi Artjom suur jäätisesõber pole, siis külma õlle vastu pole tal kunagi midagi. “Palava ilmaga on külm õlu ikka kõige parem, seda siis alkohoolisetest jookidest. Mittealkohoolsetest eelistaksin ma apelsinimahla või jääteed. Mis jäätise söömisesse puutub, siis ma tegelikult ei ole eriline jäätise fänn, kuid kui vahel harva tuleb tuju, siis söön seda väga suurtes kogustes. Minu suureks lemmikuks on kõikvõimalikud koorejäätised,” ütleb Artjom, et kui juba jäätist süüa, siis seda kõige rammusamat ja ikka suurtest kogustes.

Karin Karu