ASJALIK NIPP: KUIDAS ÜKS NAINE AASTAGA 1900 eurot säästis

ASJALIK NIPP: KUIDAS ÜKS NAINE AASTAGA 1900 eurot säästis
Shutterstock

Londonist pärit muusiku ametit pidav Becky otsustas 2019. aastal lõpetada rahaga priiskamise ning suutis selle tulemusena aasta lõpuks 1900 eurot kõrvale panna. Naine tõdeb, et kõige raskemaks läks selline väljakutse augustikuus, ent detsembris, mil jäänud olid vaid loetud nädalad, oli kõik juba väga lihtne.

Becky pani kõik oma sammud seoses raha säästmisega kirja Twitterisse.

Terve aasta vältel ei ostnud ta endale mitte midagi sellist, mida tal vaja ei ole – jäid vaid väga olulised asjad nagu näokreem ja ripsmetušš.

Näiteks ei soetanud ta endale mitte ühtegi uut rõivaeset, mitte ühtegi jalatsipaari, meigitooteid, juuksehooldusvahendeid, aksessuaare, ridiküle, kodukaunistusi, potitaimi, lilli.

Siiski tõdeb naine, et aasta lõikes otsustas ta raha välja käia kaheteistkümne asja peale, mis esialgu plaanis ei olnud. Tema jakil läks lukk katki, seega ostis ta lõpuks uue jaki. Ka soetas ta endale mõned kodusesse majapidamisse mõeldud esemed, milleta ta oleks tegelikult ka hakkama saanud.

Augustikuus läks raha kokkuhoidmine raskeks, sest Becky sokid olid kõik auguliseks kantud, kuid ta ei andnud alla. Esimene asi, mida ta väljakutse lõppedes ostma läks, olidki sokid ning seejärel sukapüksid.

Kingitusi Becky kellelegi ei ostnud ja sellest ei tekkinud ka probleeme.

Tulemusena oli ta aasta lõpuks säästnud 1903 eurot.

Sarnased artiklid