AVATAKSE UUS RESTORAN, kus tuleb ennast ihualasti võtta

AVATAKSE UUS RESTORAN, kus tuleb ennast ihualasti võtta

Mõte sellest, et restorani sööma minnes peaks kõik oma riided garderoobi ära andma ja lauas ilualasti istuma ning sööma, tundub väga veider ja enamustele ilmselt täiesti vastuvõetamatu. Sellegipoolest avatakse juuni alguses just täpselt sellise kontseptsiooniga niiöelda looduslik popup-restoran Inglismaal, Londonis. 

Mõte sellest, et restorani sööma minnes peaks kõik oma riided garderoobi ära andma ja lauas ihualasti istuma ning sööma, tundub väga veider ja enamikele ilmselt täiesti vastuvõetamatu. Sellegipoolest avatakse juuni alguses just täpselt sellise kontseptsiooniga nii-öelda looduslik popup-restoran Inglismaal, Londonis. 

Restoran The Bunyadi jääb avatuks kaheks kuuks – juunist kuni augustini ning see mahutab korraga kuni 42 inimest. Restorani tullakse riietega ning kohapeal saab valida, kas soovid anda ära kõik riided või jätad midagi selga ja lähed sinna poolele, kus istuvad inimesed, kes pole ihualasti. Restorani idee on pakkuda inimestele täielikku vabadust – tänapäeval on sellest saanud rariteet. Ent idee võõraste inimeste silme all alasti söömisest on kõike muud kui meeldiv…

Selles retoranis on kõik läbi ja lõhki keemiavaba, ei mingeid kunstlikke värve, aineid, ei mingit elektrit, gaasi ega isegi tehnikat. See on võimalus ajas tagasi minna ja seda otse Londoni kesklinnas. Menüüs on võimalik valida vegan ja mitte-vegan einete vahel, seega lihasõbrad seal samuti nälga ei jää.

Kusjuures juba tänaseks on ligikaudu 25 000 inimest ennast ootelisti pannud, et The Bunyadi restorani sööma minna. 

Kas sina oleksid nõus sinna näiteks kohtingule minema ja ilualasti einestama?

Allikas: sheknows.com