B-Turu uuendus: uus broneerimise süsteem ostukorvi asemel

B-Turu uuendus: uus broneerimise süsteem ostukorvi asemel

Oleme sisse viinud B-Turul mugavama ostusüsteemi, kus ära on kadunud ostukorv ja seda asendab broneerimissüsteem. Kasu saavad sellest nii müüjad kui ka ostjad.

Oleme sisse viinud B-Turul mugavama ostusüsteemi, kus ära on kadunud ostukorv ja seda asendab broneerimissüsteem. Kasu saavad sellest nii müüjad kui ka ostjad. Lisaks on muutunud mõned teenused praktilisemaks ja lihtsamaks ning lisandunud on veel mõned täiendused.

Mugavam ostusüsteem tähendab, et kaob ära ostukorv kui selline ja asemele tuleb broneerimissüsteem. See tähendab, et kuulutuse juures on võimalik ostjal soovitud ese ära broneerida ja kui müüja annab kinnituse, et tal on see asi olemas ja endiselt müügis, siis algab ostmisprotsess, mis on sarnane varasema süsteemiga.
Erinevus on selles, et edaspidi peab müüja kõigepealt ära kinnitama, et tal on asi olemas ja et ta on nõus müüma ning alles siis saab ostja valida transpordi- ja makseviisi. Ehk siis – nüüd ei teki olukordi, kus ostja tasub ära deposiidi, kuid kaup on juba müüdud, müüja ei reageeri või vasta tellimusele. Uue süsteemi järgi tuleb deposiidimakse teha alles pärast müüja kinnitust.
Kuidas ost toimub:
  1. Ostja broneerib asja ja pärast broneeringu tegemist saab ta tehingut jälgida “Minu tellimused” lehel 
  2. Müüja kinnitab või tühistab tellimuse
  3. Kui müüja kinnitas tellimuse, saab ostja valida transpordi ja makseviisi
  4. Edasi hakkab paki postitamine:
  • Kui maksmine ja transport toimuvad kokkuleppel, siis sõltub kõik juba ostjast ja müüjast endast, millal ja kuidas nad tehingu sooritavad.
  • Kui kasutatakse Smartposti teenust, saab müüja koodi, mille abil pakk posti panna.
  • Kui ostja kasutab deposiiditeenust, siis kantakse makstud raha Buduaari vahekontole ning kui ostja on paki kätte saanud, läheb raha müüja Buduaari kontole.

 

Kui ostja on paki kätte saanud, saab ta oma tellimuste all anda tagasisidet, mis ühtlasi ka lõpetab tellimuse. Oleme uut süsteemi testinud ja võime öelda, et uus broneerimissüsteem on lihtsam ja kiirem kui varasem ostmine läbi ostukorvi.

Veel B-Turu uuendusi:

  • Taas on võimalik hakata saatma SmartPOST pakke ilma konkreetse kuulutuseta. Seda saab teha, kui minna oma tellimuste lehele (“Minu tellimused”).
  • Pangalinkide juurde on lisandunud  LHV pank.

Tuletame sulle meelde ka mugavusi, mis kaasnevad tasuliste esiletõstmistega. Kui ostad üheks päevaks esiletõstmise, siis on sul selles aknas võimalik vahetada pakkumisi ning ostes kausta esiletõstmise, võid vahetada kausta avapilti ning tekste. Proovi ka tekstreklaami võimalust – see on eriti hea reklaamivõimalus, kui soovid oma veebilehte reklaamida, sest tekstlingi alla saad peita ükskõik millise lingi, näiteks oma Facebooki lehe aadressi või veebipoe otselingi.

NB! Ööl vastu pühapäeva, 31.03 kell 00.00-04.00  buduaar.ee leht ei tööta süsteemimuudatuse tõttu.

 

 

Mõnusat ja turvalist shoppamist!

B-Turu toimkond