Baari-Annika ei läheks telesaatesse unistuste printsi otsima

32 kommentaari
Baari-Annika ei läheks telesaatesse unistuste printsi otsima

Aastate eest populaarse ja skandaalse reality-saate Baar võitnud Annika Kiidron tunnistab, et Baar jääb tema esimeseks ja viimaseks reality`ks. Hetkel kuuma ” Unistuste Printsessi” saadet pole Annika näinud, kuid usub, et sellises saateformaadis tema kunagi kaasa ei teeks. “Ma ei sooviks oma unistuste printsi pärast nii suure kamba neidudega telekaamerate eest kätśida,” ütleb Annika. 

Aastate eest populaarse ja skandaalse reality-saate Baar võitnud Annika Kiidron tunnistab, et Baar jääb tema esimeseks ja viimaseks reality`ks. Hetkel kuuma “Unistuste Printsessi” saadet pole Annika näinud, kuid usub, et sellises saateformaadis tema kunagi kaasa ei teeks. “Ma ei sooviks oma unistuste printsi pärast nii suure kamba neidudega telekaamerate eest kätšida,” ütleb Annika. 

„Ma ei kahetse, et saates käisin, kuna see tegi minust vaimselt palju tugevama inimese.” Küll aga kahetseb Annika seda, et tema saates osalemise tõttu pidid kannatama teised armastatud inimesed.  „Kel mõlgub peas soov mõnest saatest osa võtta, siis enne mõelge, kas teie pere, lapsed, sõbrad ja ka teised lähedased suudavad kõigele sellega kaasnevale käega lüüa.”  Ta arvab, et saates osalemine ei peaks pelgalt osaleja enda, vaid kogu pere ühine otsus olema. 

Annika ütleb, et peale Baaris osalemist ei vaata ta enam reality-show’sid ega soovi enam kunagi üheski sellises projektis osaleda.  „Tean liiga täpselt, mismoodi need intriigid seal pastakast “välja imetakse” ja esile kutsutakse.” Annika sõnul sai ta  hiljem kodus neid Baari-saate osi vaadates päris palju imestada, kuidas mõningad teemad ja ka küsimuste vastused olid “rännanud” hoopis teise konteksti. „Sellest oli saanud “lugu”, mida meie pole kunagi jutustanud,” ütleb ta kommenteerides reality-saadete tagamaid.

Buduaari küsimusele, kas Annika oleks näinud end Unistuste Printsessi saates võistlemas, ütleb endine reality-staar, et tema sinna saatesse mingil juhul ei läheks, sest ta ei usu, et saate kaudu võiks keegi endale unistuste kaaslast leida. „Ma ei sooviks oma unistuste printsi pärast nii suure kamba neidudega telekaamerate ees kätsida,” ütleb Annika. „Pealegi, see aeg on liiga üürike, et õppida tundma seda „ unistuste printsi”, kellega põhimõtteliselt peaks ju kogu elu koos veetma.”  
Annika tunnistab, et on küll sellest telesaatest kuulnud, aga ise seda ei vaata. „Kuna mul pole eriti palju vaba aega, siis teleka ees ei tahaks seda natukest ära raisata. Üritan seda sisustada raamatute lugemisega või mõne muu pisut kvaliteetsema tegevusega.”