Baari-Madis tahtis saada Ivo Linnaks

Kes meist ei tahaks prestiižet töökohta ja kõrget palka? Seda, et unistuste töökoha leidmine on keeruline, teame me kõik. Kuid kui nälg on majas ja süüa ei ole, siis tuleb vahel võtta vastu ka töökoht, millest tuttavatele väga rääkida ei tahakski. Buduaar rääkis Norras elava Madis Räästasega, kes sai eestlaste seas tuntuks tõsieluseriaalist "Baar" ning küsis, kas tema häbeneks mõnda töökohta ja kelleks ta lapsena saada soovis. 

 

Kes meist ei tahaks prestiižet töökohta ja kõrget palka? Seda, et unistuste töökoha leidmine on keeruline, teame me kõik. Kuid kui nälg on majas ja süüa ei ole, siis tuleb vahel võtta vastu ka töökoht, millest tuttavatele väga rääkida ei tahakski. Buduaar rääkis Norras elava Madis Räästasega, kes sai eestlaste seas tuntuks tõsieluseriaalist “Baar” ning küsis, kas tema häbeneks mõnda töökohta ja kelleks ta lapsena saada soovis. 

Lapsena soovis Madis saada Ivo Linnaks. “Nii palju kui ma mäletan, siis tean, et mingi hetk oma elus tahtsin saada Ivo Linnaks. Telekast tuli tema video “Julge laul” ja siis soovisin ka sellest osa saada,” tunnistab Madis.

Piinlikkust ei tunne Madis aga ühegi ameti pärast: “Igal tööl on oma plussid ja miinused ning kui häda ja nälg uksele koputamas, siis tuleb teha kõik, et ellu jääda. Siiani pole mina küll ühegi ameti üle piinlikust tundnud, pigem ebapädevust.”.

Kas Sina tunneksid mõne töökoha pärast piinlikkust?

Karin Karu