Baltic Models ja Teler.TV valivad sel laupäeval suvemodelli: vaata finalistide pilte!

Baltic Models ja Teler.TV valivad sel laupäeval suvemodelli: vaata finalistide pilte!

Victoria Kass, kes on modelliagentuuri Baltic Models üks eestvedajatest, korraldas koostöös teler.TV-ga konkursi Suvemodell 2009, mis andis  paljudele noortele võimaluse teha karjääri modellinduses.

Victoria Kass, kes on modelliagentuuri Baltic Models üks eestvedajatest, korraldas koostöös teler.TV-ga konkursi Suvemodell 2009, mis andis paljudele noortele võimaluse teha karjääri modellinduses.

Suvemodelli konkursi idee tekkis koostöös TelerTV’ga, kuna just mitte väga ammu tegeles netis kahtlaste tagamõtetega isik, kes esitles end kui modellivärbajat. “Scout” eksitas noori tütarlapsi endast pilte ja isegi videosid tegema ning materjalid talle saatma. Selle konkursiga tahab Baltic Models ja TelerTV näidata noortele, et niimoodi agentuurid tegelikult modelle ei värba ning anda neile võimalus tõeliseks modellikarjääriks koos lepinguga.

Suvemodelli finaal toimub juba sel laupäeval Lounge Museumis ning klubis BonBon, kus finalistidele tehakse make-up Mari Ojasaare poolt. Finalistid esitlevad noore disaineri Liina Steini teksakollektsiooni ning neid hindab ka zürii. Kokku saab näha kahte showd. Kanditaatides hinnatakse fotogeenilisust, karakterit ning lavalist esinemist.

Konkursil pole mitte üks võitja vaid tervenist kolm. Neid kolme ootab ees pildistamised nii Buduaariga kui ka cocos.ee’ga ning lisaks erinevad moeshowd. Oma valiku teeb ka Baltic Models’i juht Carmen Kass, ning otsustatakse kellega sõlmitakse leping!

Tule vaata Suvemodelli finaali juba sel laupäeval 19. sept Lounge Muuseumis kell 22.30 ja klubis BonBonis 00.30

Autor : Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja

 

Sarnased artiklid