Beatrice nautis Itaalias stripptantsu

Mehed armastavad käija striptiisiklubides, et vaadata ilusate naiste kehasid. Kuid miks ei võiks sellist naudingut kodus olev kaasa pakkuda? Modellist ärinaine Beatrice tunnistas Kanal 11 saates “Üks teist” antud intervjuus, et kui tema kallim ikka palub, siis ta kaaluks soovi. “Ma arvan, et asjad peaks juba enne seda paika pandud olema.”

Mehed armastavad käija striptiisiklubides, et vaadata ilusate naiste kehasid. Kuid miks ei võiks sellist naudingut kodus olev kaasa pakkuda? Modellist ärinaine Beatrice tunnistas Kanal 11 saates “Üks teist” antud intervjuus, et kui tema kallim ikka palub, siis ta kaaluks soovi. “Ma arvan, et asjad peaks juba enne seda paika pandud olema.”

Samas tunnistas Beatrice, et on oma elus kogenud seda, kui tema armsam on teinud stripptantsu. “Kunagi oli mu elus periood, kus mul oli itaallasest poiss-sõber. Olime koos Milanos naistepäeval ning see on nende jaoks väga püha päev. Klubid pannakse kinni ja sisse saavad vaid naised.”

Sel päeval koges Beatrice sadade naiste seas, kuidas tema elukaaslane tegi ühes klubis stripptantsu. Beatrice tunnistas, et seda oli päris huvitav jälgida.

Buduaar küsib oma lugejate käest, kas Teie oleksite nõus tegema kodus oma elukaaslasele või abikaasale stripptantsu?

/Marko Tubli/

Reporter