Bedwetters: “Me pole enam need, kes olime!

25 kommentaari
Bedwetters: “Me pole enam need, kes olime!

„Me ei ole enam need samad väikesed poisid, kes võitsid EMA auhinna, vaid noormehed kes võtavad muusika tegemist hingega,” räägib ansambel Bedwettersi kitarrist Mihkel Mõttus Buduaarile.

„Me ei ole enam need samad väikesed poisid, kes võitsid EMA auhinna, vaid noormehed, kes võtavad muusika tegemist hingega,” räägib ansambel Bedwettersi kitarrist Mihkel Mõttus Buduaarile.

Pärnu noortepunt Bedwetters, kes sai pärjatud Euroopa muusikaauhinnaga ning samuti on noppinud mitmeid kodumaiseid preemiaid, on lõpuks valmis saanud oma kauamängiva esikplaadiga. „Plaat on salvestatud ühes Rootsi väikelinnas Floby`s. Produtsendiks oli ansambli Lambretta bassikitarrist Petter Lanz. Plaadi peal on 13 lugu, mis kajastavad Bedwettersi muutumist,” jutustab Mihkel.

Plaadilt nimega “Meet the f#©king Bedwetters” võib leida muusikat, mis on mõnevõrra tõsisem kui ta oli seda varem. “Mingitesse stiiliraamidesse on seda raske suruda, kuid mõneks vihjeks on electro/pop ja  punkrock/metal,” lubab mees.

Et poisid võtavad asja tõsiselt, on aru saada, sest kohe-kohe minnakse filmima oma järjekordset muusikavideot singlile “Long Some Distance”.

Bedwettersit võib näha juba sel reedel klubis Hollywood, kus nad astuvad üles ürituse “Tallinn Music Week” raames.

Bedwettersi muusikat võid kuulata SIIT!

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja

Sarnased artiklid