BEN AFFLECKIL ON PLAAN, kuidas Jennifer Garner tagasi võita!?

2 kommentaari
BEN AFFLECKIL ON PLAAN, kuidas Jennifer Garner tagasi võita!?

2015 aasta suvel teatasid näitlejatest staarpaar Jennifer Garner ja Ben Affleck, et nad lahutavad oma kümme aastat kestnud abielu. Kuigi alguses peeti põhjuseks lihtsalt armastuse kadumist, siis peagi selgus, et mängus on ka kolmas osapool, nimelt oli Benil kõrvalsuhe 28aastase Christine Ouzounian’iga.

2015. aasta suvel teatas näitlejatest staarpaar Jennifer Garner ja Ben Affleck, et nad lahutavad oma kümme aastat kestnud abielu. Kuigi alguses peeti põhjuseks lihtsalt armastuse kadumist, siis peagi selgus, et mängus on ka kolmas osapool, nimelt oli Benil kõrvalsuhe 28aastase Christine Ouzounian’iga.

Suhtele punkti panijaks oli Jennifer, ent ametlikult ei ole paar siiamaani lahutanud ja nüüd tundub, et seda lahutust ei tulegi ning kes teab, ehk saab see lugu õnneliku lõpu!

Allikate väitel teeb Ben kõik, mis võimalik, et abielu päästa ning Jenniferilt andestust saada. Viimasel ajal on paari ka mitmel korral koos romantiliselt aega veetmas nähtud ning on selge, et ükskõiksed nad teineteise suhtes ei ole. Väidetavalt ei ole aga Jennifer veel valmis Beni tagasi võtma, kuid lahutusega on ta venitanud siiamaani ja suure tõenäosusega seda lahutust ei tulegi. 

Peale seda, kui Ben ja Jennifer eelmisel suvel oma lahkuminekust avalikkust teavitasid, ilmusid meediasse ka mitmed fotod, kust oli selgelt näha, et Jennifer suutis oma eluga edukalt edasi minna, kuid Ben sattus masendusse. 

Ben pettis Jenniferi lapsehoidja Christine’iga, ent see oli tema jaoks pelgalt lõbustus ajal, mil peresuhted olid keerulised. Mängus oli ka liigne alkoholi tarbimine. Loe lähemalt eelmisel suvel aset leidnud suhtedraamast siin.

Ben ja Jenniferi suhtes oli otsustajaks alati Jennifer ning tundub, et ka nüüd on otsustusõigus just temal. 

Neil on kolm ühist last: tütred Violet ja Seraphina ning poeg Samuel. 

Allikas: redbookmag.com