Beyoncé ja Jay Z: meelelahutus- maailma mõjuvõimsaim paar! PILDID

Beyoncé ja Jay Z: meelelahutus- maailma mõjuvõimsaim paar! PILDID

Beyoncé ja Jay Z on paar, kes ei armasta oma suhtest meediale rääkida. Vogue.it kaudu toob Buduaar Teieni fakte, mida te ei pruukinud selle meelelahutusmaailma mõjuvõimsaima ja rikkaima paari kohta teada!    

Beyoncé ja Jay Z on paar, kes ei armasta oma suhtest meediale rääkida. Vogue.it kaudu toob Buduaar teieni fakte, mida te ei pruukinud selle meelelahutusmaailma mõjuvõimsaima ja rikkaima paari kohta teada!

Koos alates 2002:

Kuulujutud võimalikust suhtest nende vahel hakkasid ringi käima peale “03 Bonnie & Clyde” muusikavideo avaldamist. Kuid Beyoncé ise väitis, et nad alustasid kohtamas käimist siis, kui ta oli 19 aastane, aastal 2000.

“Meil puudus vajadus kiirustada – keegi ei eeldanud, et ma järsku seisatan ja abiellun. Ma tegelikult ei usu, et inimesed armastavad ühte asja 20selt samamoodi nagu 30selt. Seega oli mul reegel: enne 25. eluaastat ma ei abielluks iialgi. Ma usun, et tuleb õppida iseennast tundma ning olema uhke selle üle, kes sa oled, enne kui seda kõike kellegi teisega jagada.” (Ajakiri Seventeen, detsember 2008)

Nad abiellusid 4. aprillil 2008. aastal New Yorgis privaatse tseremoonia käigus. Külaliste hulgas olid nende mõlema perekonnad, ansamblist Destiny’s Child Beyonce bändikaaslased Kelly Rowland ja Michelle Williams ning Gwyneth Paltrow ja Chris Martin, kes on nende lähedased sõbrad. Sama aasta septembris nähti avalikul üritusel Beyoncé sõrmes eeldatavat abielusõrmust, Lorraine Schwartz’i 18-karaadist emerald-lõikega teemantsõrmust.

Mis on nende suhte saladus?

Isegi kui nad on meelelahutusmaailma üks kuulsamaid paare, on nad suutnud oma suhet kaitsta meedia raevu eest: “Ma lihtsalt ei räägi sellest. Me ei ole kunagi rääkinud meie suhtest ja just see ongi kaitsnud meie suhet,” räägib Beyoncé. “Ma arvan, et see on hoidnud meid eemal ajakirjanduse draamadest. Paljud näitlejad, kel on olnud edukad suhted, ei räägi neist, samuti ka mina.”

Lähemalt

Neli on nende lemmiknumber: mõlemal on Rooma number IV tätoveeritud nende abielusõrmust kandvale sõrmele, Beyoncé on sündinud 4. septembril, Jay Z on sündinud 4. detsembril ning nad abiellusid 4. aprillil.

Nad pole kaugeltki lihtsalt muusikaartistid, nad on tõelised ettevõtjad: Jay Z on endine Def Jam plaadifirma tegevjuht, üks Roc-A-Fella Records asutajatest ja Roc Nation asutaja. Ta on ka pesapallitiimi New Jersey Nets omanike hulgas. 

Nad on mõlemad väga pühendunud heategevusele: 2010. aasta jaanuaris osalesid nad mõlemad Hope For Haiti Now: A Global Benefit For Earthquake Relief  ehk Haiti maavärina ohvrite toetuseks korraldatud kontserdil Londonis. Jay Z esines koos Bono ja Rihannaga, Beyoncé musitseeris aga koos Chris Martiniga klaveri taga.

Nad on ühed suurimad Barack Obama toetajad: 2008. aastal võtsid nad aktiivselt osa valimiskampaaniast. 20. jaanuaril 2009 oli Beyoncé karjääri kõige tähtsam moment – ta laulis Etta James’i lugu “At Last” Barack ja Michelle Obama auks nende esimeseks tantsuks Ameerika presidendi ja esimese leedina.

Ajakirja Forbes andmetel on Beyonce ja Jay Z meelelahutusmaailma rikkaim paar, nad on teeninud 122 miljonit dollarit ainult ajavahemikul juunist 2008 kuni juunini 2009.

Paari stiil

Veatud punasel vaibal, kuhu Jay Z ilmub smokingus ja Beyoncé unenäolises merineitsi-lõikelises haute couture kleidis või olles kaunistatud imetlusväärsete juveelidega. Igapäevaelus eelistab Jay Z kanda teksaseid, tosse, t-särki, pesapallimütsi ja musta nahkjakki, kuid Beyonce särab trendikates riietes, mis on alati varustatud superkõrgete kontsadega. Puhkusel eelistavad mõlemad kanda valget.

Jay Z Beyoncé kohta

“Me ei mängi oma suhtega”

Beyoncé Jay Z kohta

“Ta oli väga edukas enne, kui ma teda kohtasin, ning mina olin väga edukas enne, kui ma teda kohtasin. Seega on meil üksteise vastu väga palju austust ja austame üksteist ka artistidena. Me oleme väga lähedased sõbrad ning minu meelest on ta ülim artist ja tema tunneb minu vastu sama.” 

(Ajakiri Ebony, aprill 2009, “Beyoncé hing”)

Kus nad armastavad käia…

…lõunatamas

Pitti baar, 268 Sixth Avenue, New York.

Nello’s, 696 Madison Avenue, New York.

…õhtusöögil

The Waverly Inn, 16 Bank Street, New York.

The Spotted Pig, 314 West 11th Street, New York.

Nobu, 105 Hudson Street, New York.

…puhkusel

St. Barths’i saartel, kus nad tavaliselt veedavad oma aastavahetuse, või Cote d’Azur’is, Prantsusmaal.

…romantilisel nädalalõpul

Miamis või Hawaii saartel.

Beyoncé ametlik veebisait:

http://www.beyonce.com/us

Jay Z ametlik veebisait:

http://www.jay-z.com

 

Lilian Lõhmus