Birgit Õigemeele uus kallim on metal-laulja

Birgiti ja tema ekskallima Märdi ühine tuttav teab, et kolm aastat koos püsinud paari lahkumineku põhjuseks on saanud hoopis eksperimentaalset surmametalli viljeleva bändi Charm Bastard kevadel 19aastaseks saav solist Mihkel Sillaots. "Pole teada, kas nad päris-päris koos on, aga fotodel nad suudlevad, nii et..." vihjab allikas Õhtulehele.

Birgiti ja tema ekskallima Märdi ühine tuttav teab, et kolm aastat koos püsinud paari lahkumineku põhjuseks on hoopis eksperimentaalset surmametalli viljeleva bändi Charm Bastard kevadel 19-aastaseks saav solist Mihkel Sillaots. “Pole teada, kas nad päris-päris koos on, aga fotodel nad suudlevad, nii et…,” vihjab allikas Õhtulehele.

Teatavasti käis alles hiljuti meediast läbi jutt, et Birgit on oma pikaajalisele suhtele Märdiga kriipsu peale tõmmanud. Nüüd on teda nähtud aga noore metali-laulja Mihkel Sillaotsaga, kes Birgiti südame kiiremini põksuma on pannud.

Noori tuvikesi on nähtud nii romantilisel õhtusöögil kui ka sisenemas teatrisse. Kas Birgit ongi noores metalimehes leidnud oma eluarmastuse? Buduaar.ee hoiab lugejaid kursis ja kindlasti vahendame teile alati kuumimaid seltskonnauudiseid.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja