Blondid veinimõisas: Ürituste korraldaja Jana Pulk elust Prantsusmaa luksuslikus veinimõisas

Blondid veinimõisas: Ürituste korraldaja Jana Pulk elust Prantsusmaa luksuslikus veinimõisas

Reedel, 30. novembril, alustab TV 3 heatujulise tõsielusarja “Blondid Veinimõisas” näitamist. Traktorid, kõplad, nõudlikud mõisamehed ja lõõmav kuumus – kas kuus tuntud eesti glamuurset blondiini saavad sellega hakkama? Saates pannakse proovile superstaar Liis Lemsalu, Miss Estonia Viktoria Azovskaja, võistlustantsija Aleksandra Žeregelja, laulja Triin Hunt, moedisainer Kati Veerme ja ürituste korraldaja Jana Pulk. Buduaar rääkis Janaga tõsielusarja telgitagustest lähemalt.  

Reedel, 30. novembril, alustab TV 3 heatujulise tõsielusarja “Blondid Veinimõisas” näitamist. Traktorid, kõplad, nõudlikud mõisamehed ja lõõmav kuumus – kas kuus tuntud eesti glamuurset blondiini saavad sellega hakkama? Saates pannakse proovile superstaar Liis Lemsalu, Miss Estonia Viktoria Azovskaja, võistlustantsija Aleksandra Žeregelja, laulja Triin Hunt, moedisainer Kati Veerme ja ürituste korraldaja Jana Pulk.

Buduaar rääkis Janaga tõsielusarja telgitagustest lähemalt.

Kõik kuus kaunitari viibisid Prantsusmaal veidi üle nädala, täpsemaks elukohaks oli Bordeaux’ linna külje all asuv Barton§Guestier veinimõis Chateu Magnol. 

Jana jaoks oli Prantsusmaal veedetud aeg ühtaegu nii lõbus kui ka õpetlik. “Mulle meeldis kõik. Oli äärmiselt huvitav kogemus teha tööd, mida ma polnud kunagi varem proovinud – mõisatööd, elada kaunis mõisas, viibida koos ühe katuse all inimestega, keda ma väga hästi ei tundnud, samuti Bordeaux linn, näha kuidas sünnivad asjad kaadri taga, alluda võttemeeskonna korraldusetele.”

Terve reisi vältel pidid kõik neiud elama pideva kaamera-tähelepanu all, mis iseenesest pole kindlasti lihtne. Janale see aga probleeme ei valmistanud. “Võibolla ainult esimene pool esimesest võttepäevast oli harjumatu. Terve reisil veedetud aja tead, et kõik, mida sa ütled ja teed, salvestub ning selle abil luuakse sinu portree. Ja see portree ei pruugi 100% olla vastavuses sellega, kes sa tegelikult oled. Aga tegemist on ju showga! Sisutud saated publiku tähelepanu ei köida,” kommenteerib Jana, et televaatajale võib jääda pisut vale mulje saates osalevate kaunitaride tegelikust portreest, samas ei häiri see teda.

Jana lisab veel lõpetuseks: “Veetsime kõikide saateosalistega väga lõbusa aja veinimõisas. Kui ma saaksin seda reisi korrata, siis kindlasti teeksin seda.”

Karin Karu