Blondiinid on ihaldusväärsemad kui brünetid

105 kommentaari
Blondiinid on ihaldusväärsemad kui brünetid

Palju on vaieldud selle üle, kas kaunimad on blondid või brünetid naised, ning milline juuksevärv toob ellu rohkem õnne ja armastust.  Kuigi juuksevärv on igaühe isiklik maitseasi, on taas kord tõestust leidnud fakt, et blondid kiharad on ihaldusväärsemad. 

Palju on vaieldud selle üle, kas kaunimad on blondid või brünetid, ning milline juuksevärv toob ellu rohkem õnne ja armastust.  Kuigi juuksevärv on igaühe oma isiklik maitseasi, on taaskord tõestust leidnud fakt, et blondid kiharad on ihaldusväärsemad!

Järjekordne Ameerika väikeste laste peal läbi viidud uuring kinnitab, et blondide elus on rohkem armastust ja imetlust. Blondid meeldivad rohkem isegi beebidele, võib-olla just lapsepõlvest saab alguse ka meeste kiindumus blondiinide vastu, sest valgetele lastele meeldivad rohkem blondi peaga lasteaiakasvatajad. Isegi muinasjutud teevad blondidest head ja brünettidest kurjad naised. Või teate mõnd blondide kiharatega nõida või võõrasema? Iluideaal Barbie on veelgi tõstnud blondiinide väärtust. Võiks arvata, et tumedanahaliste jaoks pole blondid kaunid, kuid ka mustanahalistele lastele meeldivad valged naised. Ehk oled ka Sina mõnel soojamaareisil olles kohalike tumedate inimeste imetluse osaliseks saanud.

Kuigi blondiine saadab naiivitaride maine, peetakse neid hea südamega inimesteks. Brünett pea jätab küll arukama mulje, kuid seda juuksevärvi saadab bitch’i maine. Kumb juuksetoon valida? Üldiselt öeldakse, et naisele sobib juuksevärv, mis on kuni kaks tooni heledam või tumedam tema looduse poolt kingitud juuksevärvist. Ju see on ka õige valik, sest hinge peegliks jäävad endiselt silmad, mitte juuksed.

Buduaar.ee