Blondy lauljatar Kristi vihkab machomehi

"Mulle absoluutselt ei meeldi machomehed, kes ennast teistest paremaks peavad," lausub Blondy lauljatar Kristi Viljaste (25) Buduaarile. Talle meeldivad rohkem mehed, keda ta ise teistest paremaks peab.

 

“Mulle absoluutselt ei meeldi machomehed, kes ennast teistest paremaks peavad,” lausub Blondy lauljatar Kristi Viljaste (25) Buduaarile. Talle meeldivad rohkem mehed, keda ta ise teistest paremaks peab.


Kristi hindab meeste juures oskust teda naerma ajada, olenemata ajast ja kohast. “Nalja peab saama-naer on tervis!” Tõsiste meestega läheks ta elu lihtsalt igavaks.

Lauljatar tunnistab, et kunagi nooruses sai igasuguseid hulle asju tehtud vastassugupoole tähelepanu võimiseks. “Aga ma ei ütleks, et need teod said tehtud meeste pärast, ikka poiste ju!” Praeguseks on nendest kõigist sirgunud mehed.

Tänaseks päevaks on igasugused nooruse rumalused seljataha jäetud, sest neiu on kohtunud oma unelmate mehega. “Täitsa olemas ja vastab minu unistuste mehe tunnustele!” Rohkem ta oma eraelu ei paljasta.

/Marko Tubli/