Brad Pitt ja Angelina Jolie olid ilma lasteta Inglismaal

BRAD PITT ja ANGELINA JOLIE käisid ilma lasteta Inglismaal filmi Beowulf esilinastusel

Sellel nädalal IMDb reitingute järgi filmimaailma "lemmikute ja edukate" seitsmendal kohal platseeruv Angelina Jolie (32) oli 11. novembril koos elukaaslase Brad Pittiga Londonis Vue Leicester Square´s oma uue filmi Beowulf esilinastusel. Beowulf on animeeritud film, kus Angelina Jolie mängib ahvatlejannast tapjasisalikku. Ta on filmirollis alasti, tema keha katab vaid kuldne värv.

Beowulfi hakkasid juba 1997 aasta mais kirjutama Neil Gaiman ja Roger Avary. Filmis osalevad kuulsatest näitlejatest veel näiteks Ray Winstone, Anthony Hopkins ja John Malkovich. Angelinale on see kolmas animeeritud film milles ta näitleb. Varem on ta osalenud veel sellistes animeeritud filmides nagu " Shark Tale" ning "Sky Captain and the World of Tomorrow".

Kuna film on karm ning erootiline on Angelina ütelnud ajakirjale People: "Ma ei luba oma lastel seda filmi vaadata. Ma arvan, et see oleks neile liig. Ma ei taha, et nad näevad oma ema sellises valguses. Ma ei kanna ju kodus "sellist" öösärki. Mul on poisid majas. Ma ei tee seda emana". Angelinal on lisaks oma lihasele tütrele Shilohile veel kolm adopteeritud last Maddox, Pax ja Zahara.

Inglismaal Beowulfi esilinastusel kandis preili Jolie üli liibuvaid nähkpükse ning Christian Louboutini hiigelkontsadega kingi. Peenikesem kui eales varem olid püksid talle siiski paar numbrit väiksemad valitud ning kohapeal juhtus ka väike intsident, kus pükste ülaserv pingutusele vastu ei pidanud ning Brad Pitt pidi oma kaunist kaasat seljatagant varjama. Lapsi Londonisse kaasa ei võetud ning staaripaar jõudis teha ka väikese "Kohtingu" Londoni mainekas restoranis Roka.

Beowulf peaks meie kinodesse jõudma alates 23. novembrist.

Vaata Beowulfi tutvustavat videoklippi SIIT

 

Pilt: All Over Press

/Toimetas Helena-Reet Ennet/