Breth Tootsi: ma lasen end lõdvaks, pidutsen täie hooga ja teen sõpradega lollusi!

Breth Tootsi on eelmise aasta Miss Globe Estonia. Tänaseks on ta oma tiitli ning sellega kaasnevate kohustustega harjunud. Buduaarile rääkis neiu, mis on viimase aastaga ta elus muutunud ning kas Miss Globe´iks olemine on ka tema elu kuidagi mõjutanud.

Breth Tootsi on eelmise aasta Miss Globe Estonia, tänaseks on ta oma tiitli ning sellega kaasnevate kohustustega harjunud. Buduaarile rääkis neiu, mis on viimase aastaga ta elus muutunud ning kas Miss Globe´iks olemine on ka tema elu kuidagi mõjutanud.

Pärast Miss Globe`i võistlust ei ole Brethi enda sõnul tema elu märkimisväärset muutust läbi teinud. Endiselt käib ta koolis, teeb sporti ning üritab võimalikult palju aega oma sõpradega veeta. Samuti ei ole neiu tundnud, et peaks end nüüd tagasihoidlikumalt avalikkuse ees üleval pidama, kuna nagunii ei saa keegi meist kõike teha, seda just avalikkuse ees.

 „Paratamatult ei saa teha kõike, mida hing ihkab, seda enam, kui olukord nõuab väljapeetud käitumist,“ leiab neiu.

„Ma lasen end lõdvaks, pidutsen täie hooga ja teen sõpradega lollusi, kuid kõike mõistlikkuse piirides. Tegelikult ma ei pea end avaliku elu tegelaseks, kuna neid inimesi, kes mind ära tunnevad ja minu tegemistega kursis on, ei ole väga palju,“ tunnistab kaunitar.

Lisaks sellele, et Breth on miss ja tubli õpilane, on ta ka modell ning elu nautiv noor inimene, kes võtab elust kõike, mis võtta annab! „Selle all ei pea ma silmas totaalset elupõletamist, vaid ma üritan väärtustada iga hetke ja eluetappi ning vaatamata raskustele tunda neist rõõmu,“ selgitab ta.

Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja