Britney: Ma olen igav inimene!

14 kommentaari

Jaanuarikuu Glamouri kaanetüdruk Britney Spears tunnistab, et inimesed peavad teda hoopis teistsuguseks, kui ta tegelikult on. ” Ma olen igav inimene, mulle ei meeldi väljas käia, ma vihkan ööklubisid,”, räägib Britney. ” Ma vihkan, kui mu ümber on liiga palju inimesi ja üle kõige armastan ma olla oma kodus, olla voodis ja vaadata telekat.” Britney lemmikseriaal on Sex and the City ja üks lemmikumaid saateid on USA versioon “Tantsud tähtedega” saatest.

Jaanuarikuu Glamouri kaanetüdruk Britney Spears tunnistab, et inimesed peavad teda hoopis teistsuguseks kui ta tegelikult on. “Ma olen igav inimene, mulle ei meeldi väljas käia, ma vihkan ööklubisid,” räägib Britney. “Ma vihkan, kui mu ümber on liiga palju inimesi ja üle kõige armastan olla hoopis oma kodus, olla voodis ja vaadata telekat.” Britney lemmikseriaal on “Sex and the City” ja üks lemmikumaid saateid on USA versioon “Tantsud tähtedega” saatest. Veel armastab Britney lugeda ja lastega tegeleda.

Küsimusele, millisena sooviks Britney end 10 aasta pärast näha, vastas kaunitar: “Ma tahaksin, et mul oleks hästi palju häid albumeid välja antud ja ka paar filmi. Ja ma sooviksin lähima viie aasta jooksul abielluda, et mu poegadel oleks hea kasuisa, kelle järgi joonduda. See mees peaks olema toetav ja stabiilne,” räägib Britney ja ütleb, et üksi hästi lapsi kasvatada on raske.

Britney, kes on taas muusikamaailma tipus, tunnistab, et tahab tagasi seda keha, mis tal oli enne laste sünnitamist ja näeb selle nimel vaeva. “Ma olen selle peaaegu saavutanud, tahaksin jälle palju trenni teha nagu varem, aga hetkel ma ei leia motivatsiooni nii palju treenida, sest minu fookus on muusikal.”  Britney ütleb, et sporditegemine ei ole lõbus ja nauditav, seetõttu ei suudaks ta seda iga päev teha. Küll aga peab ta oluliseks oma keha eest hoolitsemist ja seetõttu tuleb trenni teha. “Kaks kuni kolm korda nädalas on piisav,” ütleb ta.