Britney Spears viidi paari tunni eest haiglasse

2008 aasta on Britney Spearsi (26) jaoks juba praegu väga
kehvasti alanud. Vaid mõned tunnid tagasi oli Spearsi kodus suur
tragöödia, kuhu kutsuti kohale nii juristid, politsei, tuletõrje ning
lõpuks ka kiirabi.

2008 aasta on Britney Spearsi (26) jaoks juba praegu väga kehvasti alanud. Vaid mõned tunnid tagasi oli Spearsi kodus suur tragöödia, kuhu kutsuti kohale nii juristid, politsei, tuletõrje ning lõpuks ka kiirabi.

Kõik sai alguse jälle Kevin Federlinest, kes Britney isegi pingul närvid viimase piirini viis. Britney, kellel oli täna õigus oma kahte poega hoida, pidi kell 7 õhtul Los Angelese aja järgi lapsed isale üle andma aga otsustas mingitel põhjustel seda mitte teha. Kui Kevini turvamehed ukse taha saabusid, ei teinud Britney nendest välja. Britney lukustas ennast ja oma kaks poega majja ega avanud ust.

Selle peale otsustas Kevin otsemaid politseisse helistada. Politsei jõudis Britney Beverly Hillsi koju kaheksa paiku, Kevin Federline jurist Mark Vincent Kaplan aga oli kohal kirjeldamatul kiirusel ning kell üheksa juba lahkus sündmuskohalt. Britney maja ümbritses veel paar tundi tagasi mitu politsei autot, tuletõrje ning kiirabi. Niipea kui kiirabi saabus nägid tänaval olevad inimesed, kuidas kanderaam tuppa viidi. Olukorda kirjeldati lühidalt: "Hirmuäratav!"

Tundub, et Britney ei võta oma laste hooldusõiguse endale võitmist kuigi tõsiselt, sest muidu ta selliseid apsakaid ei teeks. Mis siis, et tema eks, K-Fed sai lapsed 2.5 tundi hiljem lubatust, on nüüd "pall" jälle jõudsalt Kevini käes. Aga kes mõistab ema südant, kes tahab et tema pojad Sean ja Jayden oleksid öösel kodus? Britney viidi mõne tunni eest kiirabiga haiglasse, väidetavalt vaimuhaiglasse, sest pealtnägijate ja tunnistajate sõnutsi oli ta olnud ääretult hüsteeriline. «Lõpuks polnud Britney enam võimeline oma tegude eest vastutama. Ta oli raskes joobes ja
tema elu päästmiseks tuli ta haiglasse toimetada,» kommenteeris juhtunut politsei esindaja Jason Lee.

Pilt: AOP

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/