Britney Spearsi kaal jälle tõuseb?

Hollywoodi staaridele omaselt oskab ka kõmulist staarielu elav Britney Spears paari kuuga märgatavalt kaalu langetada ja tõsta. Tema viimases muusikavideos „Piece of Me” võib igaüks näha Britney lamedat kõhtu. Alles see oli, kui kaunitar oli väga heas vormis ja tänaseks on see taas kadunud. 

Hollywoodi staaridele omaselt oskab ka kõmulist staarielu elav Britney Spears paari kuuga märgatavalt kaalu langetada ja tõsta. Tema viimases muusikavideos „Piece of Me” võib igaüks näha Britney lamedat kõhtu. Alles see oli, kui kaunitar oli väga heas vormis ja tänaseks on see taas kadunud.
Mõned allikad väidavad, et tegelikult ei allu Britney mingitele dieedi- ega treeningprogrammidele ning eelmisel aastal, kui laulja kolme kuuga kiirelt vormi sai, saavutas Britney selle rasvaimuga. Teised jälle ütlevad, et viimane muusikavideo on kõvasti töödeldud. Eks Britney teab täpselt, mis ta elus toimub, meil jääb vaid oletada ja kõrvalt hinnata. Igatahes piltidel, mis on Britneyst tehtud paari päeva eest, ripub lauljannal taas kõht üle püksiääre.
Britney jäi kaamerate ette Rodeo Drive`il Levi`s kauplusest shoppamast tulles. Pealtnägijate sõnul tekitas Britney poes palju elevust ning pidi koos turvameestega tagaukse kaudu lahkuma, et pääseda fännide ja fotograafide küüsist.

Vaata muusikavideot siit:

/Kadri Veisner/