Bruce Willise tütar lippas ringi palja ülakehaga

Bruce Willise tütar lippas ringi palja ülakehaga

Bruce Willise ja Demi Moore´i tütar Scout Willis lippas üleeile New Yorgis ringi alasti ülakehaga.

Bruce Willise ja Demi Moore´i tütar Scout Willis lippas üleeile New Yorgis ringi alasti ülakehaga.

Willise ja Moore´i teine tütar, 22aastane Scout, postitas oma ettevõtmisest mitmeid pilte Twitterisse, protesteerimaks Instagrami alastuspoliitika vastu pärast seda, kui tema sealne konto suleti, vahendab FemaleFirst. 

Vaid sandaale ja seelikut kandnud Scout kirjutas piltidele kommentaariks: “See on legaalne New Yorgis, aga mitte Instagramis” ning “See on see, mida Instagram teil näha ei lase!”. 

Protestiaktsiooni võttis noor naine ette pärast seda, kui Instagram eemaldas ühe tema fotodest, kus naine kahe sõbrannaga poolalasti poseeris.

“Kui sulle ei meeldi, mida sa näed, siis ära jälgi mind siin. Minu rahulolu minu oma kehaga ei tohi keegi mõjutada. Samas ei taha ma kellelegi oma alastust peale suruda,” selgitas lauljanna-ametit pidav Scout. 

Samuti soovis naine, et Instagram tagastaks tema suletud kontole üleslaetud pildid kinnitades, et konto taasavamist ta ei soovigi. 

Isa Bruce on kogu ettevõtmisest tõenäoliselt muserdatud, kuna talle polnud meeltmööda juba seegi, kui tema vanim tütar, 25aastane Rumer, hiljuti punase vaiba üritusel väga paljastavat kleiti kandis.
“Bruce oli väga häiritud. Tegelikult on ta väga konservatiivne mees ja talle ei meeldi, kui tema lapsed avalikkuse ees poolalasti ringi lippavad,” räägib üks staari lähikondne.

Bruce´il läheb raskeks, sest lisaks end juba paljastanud Rumerile ja Scoutile võivad riided seljast heita veel tema ja Demi 20aastane tütar Tallulah ning tema ja ta uue abikaasa Emma Heming-Willise kaheaastane tütar Mabel ja kolmenädalane Evelyn.

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid