Buduaar esitleb: “Evianiga rinnavähi vastu” 9.05 Wabaduses

Buduaar esitleb: “Evianiga rinnavähi vastu” 9.05 Wabaduses

Reedel, 9. mail algusega kell 20.00 toimub evian®-i eestvedamisel ja Buduaari korraldamisel kohvik-restoranis Wabadus südamlik tuluõhtu Eesti Vähiliidu toetuseks.

Reedel, 9. mail algusega kell 20.00 toimub evian® eestvedamisel ja Buduaari korraldamisel kohvik-restoranis Wabadus südamlik tuluõhtu Eesti Vähiliidu toetuseks.

 
Õhtu heategevuslik väärtus on õige mitmetahuline, sest Vähiliidu toetuseks panustavad nii Buduaari koostööpartnerid kui ka esinejad, osalejad ja toimumiskoht, kes annetab kogu õhtu tulust 15% Vähiliidu toetuseks. Vaata õhtu erimenüüd SIIT

Üritus algab kell 20.00, kui õhtujuht Mairold Millert annab sõna üle Vähiliidu esindajale ning armastatud poliitikule Kaja Kallasele, kes meie ürituse sisse juhatavad. Naudime evian® veekokteilide ja Wabaduse kokkade poolt loodud erimenüü taustal emade ja lastega toimuvat Halensi moeshow’d, kus hoolimise ja toetuse märgiks astuvad modellidena üles tuntud tegusad naised. Nende hulgas näiteks Janne Klooren, Katrin Pihela, Maiken, Kerstin Liitmaa, Marge Rahu jt. Külaliste toetus väljendub aga soovitatavalt midagi roosat kandes.

Õhtule annavad hoo sisse treener Anita Paukson tantsugrupi Soulsistaz tüdrukud, pakkudes piirangutevaba modern, girlie hip-hop ja showtantsu etteastet. Meile musitseerib uue esinejanimega avalikkuse ette tagasi saabunud Lea Dali Lion (Lea Liitmaa).

Vahepalaks viib alati galantne Mairold Millert läbi oksjoni Buduaari koostööpartnerite poolt annetatud toodetega Eesti Vähiliidu toetuseks. Üllatus! Teiste hulgas on oksjonile oma kleidi annetanud ka Kaja Kallas. Kleidi autor on Liisi Eesmaa. Kaja Kallas kandis seda 2013. aasta presidendivastuvõtul.

Oksjonile tulevad kaubad on ahvatlevad, vaata neid SIIT

 

Buduaari ja evian® ühine tuluõhtu saab olema ühtlasi ka avalöögiks järgneva aja jooksul toimuvatele toetusrahade kogumise aktsioonidele veebis www.buduaar.ee ning teavituseks, et evian® toob mai ja juuni kuus suuremates kaubanduskettides müügile eritoote, mille kogu teenitud kasum läheb Vähiliidu toetuseks. 

Kallis külaline, soovitame laud eelnevalt broneerida wabadus@wabadus.ee või telefonil +372 6016461.

Vaata ka artikli lõpust 2013. aasta ürituse videot!