Buduaar esitleb: Makeover Mission Solarises

7 kommentaari
Buduaar esitleb: Makeover Mission Solarises

2. märtsis kell 14–16 toimub Solarises muutumismängu casting ja viis õnnelikku saavad täieliku stiilimuutuse ning kõik kasutatud komplekti endale.

2. märtsis kell 1416 toimub Solarises muutumismängu casting ja viis õnnelikku saavad täieliku stiilimuutuse ning kõik kasutatud komplekti endale.

Tule kohale nii nagu oled – julge pealehakkamine on pool võitu. Täida kohapeal lühike ankeet oma soovidest ja teeme sinust ka kaks fotot. Siis valib stilist Liina Stein välja kolm osalist. Lisaks selgub üks muutuja Solarise Facebooki lehe hääletusel ja üks Buduaari kodulehele hääletusel. Ühest muutusest tuleb kajastus TV3-e Naistesaates, mis eetris 9. märtsil.  Kokku niisiis 5 muutujat – igal päeval üks – 4.0308.03.

Solaris teeb väljavalitud osalistele välja soengu, meigi, ühe stilisti valitud rõivakomplekti/kleidi koos kingade ja aksessuaaridega.  Lisaks saab osaline valida, kus ta koos kaaslasega veedab muutumispäeva õhtu – kas mõnes Solarise restoranis, kinos või hoopis kontserdil. Ka see on mõistagi Solarise kulul.

Lisaks kajastab Budaar stiilimuutuse pilte ajakirja suvenumbris.

Ankeedi osalemiseks leiad siit ja eelmise Makeover Mission meenutus siin.