Buduaar FM: Kui sõbranna himustab sinu meest…

28 kommentaari
Buduaar FM: Kui sõbranna himustab sinu meest…

Sel pühapäeval on Buduaar FM raadiosaates külas Buduaari lugeja Sirly (32), kes räägib loo iseenda elust, kuidas tema parim sõbranna Tanja ühtäkki tema mehele silma hakkas tegema ja lõpuks see juhtuski… nad magasid. Kõige hullem oli see, et asi juhtus siis, kui sõbrannad olid koos oma meestega jahi peal romantilist õhtut veetmas, aga läks nii, et Tanja puges hoopis Sirli mehe kaissu. Kuidas lugu edasi arenes ja mis on saanud nende suhetest praegu, kuula sel pühapäeval kell 14 Uuno raadiost (kordus kell 19).

Sel pühapäeval on Buduaar FM raadiosaates külas Buduaari lugeja Sirly (32), kes räägib loo iseenda elust, kuidas tema parim sõbranna Tanja ühtäkki tema mehele silma hakkas tegema ja lõpuks see juhtuski… nad magasid.

Kõige hullem oli see, et asi juhtus siis, kui sõbrannad olid koos oma meestega jahi peal romantilist õhtut veetmas, aga läks nii, et Tanja puges hoopis Sirly mehe kaissu.

Kuidas lugu edasi arenes ja mis on saanud nende suhetest praegu, kuula sel pühapäeval kell 14.00 Uuno raadiost (kordus kell 19).

Sarnased artiklid