Buduaar FM: Mees hülgas abikaasa ja pere, sest muutus homoks!

20 kommentaari
Buduaar FM: Mees hülgas abikaasa ja pere, sest muutus homoks!

Selle nädala Buduaar FM raadiosaate teemaks on, et mis paneb mehi naisi maha jätma? Buduaari lugeja Maret (30) räägib saates avameelse loo, kuidas tema abikaasa ja kahe lapse isa ühtäkki imelikult käituma hakkas ning mismoodi ta jälile sai, et on tulnud  keegi kolmas mängu. Ja mis veel kõige hullem, see kolmas oli teine MEES! Tema kunagisest homofoobikust mehest oli saanud ise homo. Kuidas Maret selle uudise vastu võttis? Kuidas lapsed nüüd isasse suhtuvad ja mis on saanud Maretist praegu, kuula Buduaar FM jutusaatest sel pühapäeval kell 14, Uuno raadios.       

Selle nädala Buduaar FM raadiosaate teemaks on, et mis paneb mehi naisi maha jätma? Buduaari lugeja Maret (30) räägib saates avameelse loo, kuidas tema abikaasa ja kahe lapse isa ühtäkki imelikult käituma hakkas ning mismoodi ta jälile sai, et on tulnud keegi kolmas mängu. Ja mis veel kõige hullem, see kolmas oli teine MEES! Tema kunagisest homofoobikust mehest oli saanud ise homo.

Kuidas Maret selle uudise vastu võttis? Kuidas lapsed nüüd isasse suhtuvad ja mis on saanud Maretist praegu, kuula Buduaar FM jutusaatest sel pühapäeval kell 14, Uuno raadios.