Buduaar FM sel pühapäeval kell 14.00: Kuidas eksist üle saada?

Buduaar FM sel pühapäeval kell 14.00: Kuidas eksist üle saada?

Te läksite lahku. Vahet pole, kes oli süüdi- selle üle arutlemine ei muuda enam midagi. Pead leppima sellega, et nüüd oled temast ilma. Su süda on katki ja tundub, et mitte miski ega keegi ei suuda Sind enam õnnelikuks teha. Ometigi juba paari kuu möödudes suudad Sa taas naerda ja naeratada. Kuidas Sa temast üle said? Kuidas eksist üle saada, on järgmise pühapäeva teema meie suhtesaates Buduaar FM, mida saad kuulata Uuno raadios pühapäeviti kell 14.00.
Räägi oma lugu või soovita teistele, kuidas kiiresti murtud südant ravida lisades kommentaar või kirjutades merlyn@buduaar.ee . Kui oled nõus jagama oma mõtteid ka raadioteetris, siis palun lisa oma telefoninumber küsitud lahtrisse. 

Te läksite lahku. Vahet pole, kes oli süüdi – selle üle arutlemine ei muuda enam midagi. Pead leppima sellega, et nüüd oled temast ilma.

Su süda on katki ja tundub, et mitte miski ega keegi ei suuda Sind enam õnnelikuks teha. Ometigi juba paari kuu möödudes suudad Sa taas naerda ja naeratada. Kuidas Sa temast üle said?

Kuidas eksist üle saada on järgmise pühapäeva teema meie suhtesaates Buduaar FM, mida saad kuulata Uuno raadios pühapäeviti kell 14.00.
Räägi oma lugu või anna häid soovitusi, kuidas kiiresti murtud südant ravida, lisades kommentaar või kirjutades merlyn@buduaar.ee . Kui oled nõus jagama oma mõtteid ka
 raadioeetris, siis palun lisa oma telefoninumber küsitud lahtrisse.