Buduaar kingib presidendiballi naiskülalistele spordiklubi pääsmed

Tegelikult plaanisime teha tänaseks glamuurse ülevaate presidendivastuvõtu kleitidest, aga kuna silmapaistvalt maitsekaid ja hästiistuvaid õhtukleite võis vaid kahe käe näppudel kokku lugeda, siis ei ole sellest mõtet kirjutada. Otsustasime hoopis muule asjale tähelepanu pöörate, mis presidendi vastuvõtul silma riivama jäi. Ligi ¾ meie vabariigi eliitnaistest, kes oli kutsutud 90-ndale juubelivastuvõtule,  peaksid pöörama rohkem tähelepanu oma füüsilisele vormile.

Tegelikult plaanisime teha tänaseks glamuurse ülevaate presidendivastuvõtu kleitidest, aga kuna silmapaistvalt maitsekaid ja hästiistuvaid õhtukleite võis vaid kahe käe näppudel kokku lugeda, siis ei ole sellest mõtet kirjutada.

Otsustasime hoopis muule asjale tähelepanu pöörate, mis presidendi vastuvõtul nii meie kui kindlasti ka Buduaari lugejate silma riivama jäi. Ligi ¾ meie vabariigi eliitnaistest, kes oli kutsutud 90-ndale juubelivastuvõtule, peaksid pöörama rohkem tähelepanu oma füüsilisele vormile. Me oleme uhked eesti naiste ilu üle, aga kui võrrelda juubelipeo külalisi mõne Skandinaavia riigijuhi vastuvõtuga, siis nägi meie ballil palju rohkem ülekaalulisi ja maitsetuid naisi. Kuhu on jäänud see ilu, mille üle me nii uhked oleme olnud? Lotendavad käsivarred, suvekleidi taolised õhtutualetid, barbiroosas vananevad prouad ja mitmed ilusad kleidid, mis istuks ideaalselt selga, kui kleidikandja oleks paar nädalat enne vastuvõttu pisut sportimas käinud. Laitmatu stiili ja hea vormiga jäi peol silma eelkõige presidendiproua Evelin Ilves, loodame et tema sportlik eluviis innustab ka teisi meie riigi esindusnaisi spordisaali tulema.

Et Eesti saaks järgmisel vabariigi aastapäevaballil taas uhkust tunda oma hoolitsetud naiste üle, soovib Buduaar nakatada riigi esindusnaisi spordipisikuga. Paneme kõigile presidendiballil käinud naistele välja 1-kuused priipääsmed Kadrioru Spordiklubisse. Priipääsmed saab kätte Buduaari kontorist.

 

/Toimetas: Marge Rahu/