Buduaar kutsus kuulsad naised shampusele

Vastus on lihtne, 6.novembri õhtul korraldas Buduaar suurejoonelise shampusetestimise Eesti suurima shampuse-ja vahuveinivalikuga (joogikaardil ligi 50 erinevat vahuveini ja šampanjat!) kohvik-restoranis C´est la Vie. 

6.novembri õhtul korraldas Buduaar suurejoonelise shampusetestimise Eesti suurima shampuse-ja vahuveinivalikuga (joogikaardil ligi 50 erinevat vahuveini ja šampanjat!) kohvik-restoranis C´est la Vie. 

Vaata Reporteri videot SIIT

 

Kaheksast šampanjast ja üheksast vahuveinist koosneva valiku koostas ekstra meie naisteseltskonnale mõeldes Eesti viiekordne meisterbaarmen Helger Aava. Degustatsiooni juhtimise võttis kindla käega enda kanda tunnustatud veiniekspert Rein Kasela (väga šarmantne hallipäine härra, muide), kelle teadmistel šampanjast ja vahuveinidest pole piire – saime palju targemaks, kuidas ja milliseid kihisevaid jooke nautida, et maitseelamus oleks täiuslik! C`est la Vie kohvik – restorani peakokk Vello Kiviberg omaltpoolt kostitas naisi võrratute, spetsiaalselt šampanja ja vahuveini valiku juurde valminud suupistetega. Kui alguses näis šampanjade pingerea koostamine tõsise tööna – härra Kasela juhendamisel hindasime mida kõike – nii mullide kihisevust ja tihedust kui buketi harmooniat, lõhnast ja maitsest rääkimata – siis pärast esimest, äärmisel juhul teist pokaali läks juba lõbusamaks …Kes pärast kohvi ja koogi vooru jaksasid veel Helgeri poolt improvisatsiooni korras valminud värskeid ja värvilisi vahuveinikokteile maitsma jääda, sõidutas turvaliselt ja meeleolukalt kodudesse limusiin –  et  sõbrannadega mööda  linna efektselt ringi tiirutada, on Limu24 (www.limu24.ee)  parim valik!

C ´est la Vie kohvik- restorani hubases klubiruumis hindasid šampanjasid:
Moekunstnik Tiina Talumees
Näitleja ja poliitik  Elle Kull tütre Paulaga
Spordiklubi Status Club peatreener Kaja Tuisk
Muusikaõpetaja ja lauluprimadonna Heidi Tamme
Lauljatar Eda – Ines Etti
Teletäht Krista Lensin tütre Simonega
Ajakirjanik, „Terevisiooni” saatejuht Tuuli Koch
Õllesummeri vedaja Marje Hansar
Ja muidugi Helger Aava silmatera Lotta – kes tõsi küll, šampanja nautimise asemel Simone  joonistuspliiatseid närida eelistas. 

Buduaaritaridest käisid šampanjat maitsmas Kati, Annika, Anu ja Kadi – meie suured tänud lähevad C`est la Vie võrratule perenaisele Kristina Dorbekule, kelle juhtimisel mõne kuu eest avatud Pariisi hõngu kohvik – restoran oma interjööri, õhkkonna ja teenindusega juba paljude naiste lemmikpaigaks on saanud. Millise ekstra üllatuse härra Kasela  naisteseltskonnale tegi, millise šampanjade pingerea säravad daamid koostasid, lisaks Rein Kasela nõuanded ja ostusoovitused koos hinnainfoga, suupistete ning vahuveinikokteilide retseptid Vello Kivibergilt ja Helger Aavalt  – pikemalt loe kõigest ajakirja Buduaar Shopping talvenumbrist, mis jõuab lettidele juba detsembri esimesel nädalal.  

Vaata lisaks kogu pildigaleriid siit: http://buduaar.ee/Artiklid/articleId,187662