Buduaar otsib kaasautoreid

Kui oskad väga hästi kirjutada ning tunned, et tahaksid töötada meie tiimis, siis ootame just sind Buduaari kaasautoriks.

Tagasi artikli juurde

23 kommentaari

 • mistressLv

  mistressLv

  tegelikult võiks küll proovida, mida mul kaotada on?Kuid....
 • to m

  to m

  minu meelest on just lahe, kui on erinevad kirjutajad. kui nad võtaks palgale 1 kirjutaja, kes vorbiks terve päev lugusid teha, siis oleks kindlasti palju igavam lugeda. Mulle meeldib, kui on rohkem, siis on uhkem :D
 • Riina
 • m

  m

  Ohjah, selleasemel, et neid jooksutada edasi-tagasi, võiks parem mõelda olemasolevate arendamisele ja kinnihoidmisele. Iga tiim on ju täpselt nii tugev, kui tema nõrgim lüli ja siin ausaltöeldes on mõni mitte väga asjalik tegija küll. Pakun välja idee palgata lisaks mõni eesti keele spets, olete juba piisavalt suur portaal ju - mõni õpetaja oleks võibolla nõus, tööd ju tapvalt palju pole, samas on väga ebameeldiv artiklit lugeda, kui see justkui algklassi lapse kirjutatud. Ei saa keskenduda artikli sisule. Aga üldiselt on buduaar tegija, mis seal salata, muidu me ju ei käiks siin :D
 • nojah,

  nojah,

  eestis nimetab end stilisteiks igaüks kes tahab ning moeajakirju lapata suudab.
 • to Rasvatihane

  to Rasvatihane

  Kõik ütlevad et mõni mõistlik tegija, kas sa oskaksid ka ütelda mõnd konkreetset tegijat? Või kritiseerid niisama! Ojasaared teevad head tööd. Nad on proffid tele alal.
 • Merin

  Merin

  Ilma nende kesksete tegijateta, kes Buduaari tiimis praegu on (ka Ojasaared) ei oleks Buduaar see,mis ta on. Teiseks ega keskkoolis ei õpetata meigikunsti ja stiliseerimist.
 • Rasvatihane

  Rasvatihane

  Kallid Buduaari tegijad! Vaadake ise kriitiliselt üle oma telesaate nn. "saatejuhid". Ehk oleks nende kahe asemele mõistlik palgata mõni usutavam tegija ja oma ala proff! Kena kevadet Buduaarile!

Lisa kommentaar

Palun järgige portaali kasutustingimusi. Sobimatud kommentaarid kustutatakse ning autoril keelatakse edasised kommentaarid!