Buduaar Shoppingu kevadnumber

Märtsi esimesel nädalal jõuab müüki Buduaar Shoppingu kevadnumber, mis on mahukam ja sisukam kui kunagi varem. Esikaant kaunistab Eesti seltskonnaelu lilleõis Liis Lass, kelle ilu juhatab sisse 2007 kevadhooaja. Heidame koos pilgu ajakirja kaante vahele, et saaksid otsustada, kas tasub ajakirja osta

Märtsi esimesel nädalal jõuab müüki Buduaar Shoppingu kevadnumber, mis on mahukam ja sisukam kui eelmised numbrid. Esikaant kaunistab Eesti seltskonnaelu lilleõis Liis Lass, kelle ilu juhatab sisse 2007 kevadhooaja.

 

Uues numbris saad lugeda tuntud kaunitaride Kristiina Savva ja Maria Ithaka Rahula ilunippidest ning oma isiklikke meigisaladusi paljastavad tipp-meikarid Loore Härmat ja Aune Aasoja. Mari Ojasaar jagab nippe kevadmeigiks. Räägime bikiinipiirkonna hooldamisest ning paljastame kõige populaarsemad bikiinipiirkonna „soengud”.  

 

Kevad on õige aeg lisakilodest vabanemiseks- vaatame üle, kuidas seda Hollywoodi staarid teevad ning lükkame käima ühe ennenägematu ühisdieedi, mille koha jõuab peagi  info ka Buduaar.ee-le, milles on võimalik ka sinul osaleda. 

Selles numbris on ka beebiootajate eri, mis juhatab sisse peagi avatava netiajairja Beebibuduaar, millest saab kindlasti iga beebiootaja ning noore ema parim sõbranna.

Kevadmoe vihjeid jagavad ajakirjas Tiina Talumees, Karolin Kuusik ja Riina Põldroos ning koos heidame pilgu Milano moelavadele ja Eesti kaubavalikule, mis kahjuks  ei jõua alati sammu pidada tippmoetrendidega. 

Lisaks piilume tuntud kaunitaride riidekappi ja vaatame, kellel on kõige rohkem toppisid.

Lapsepõlv seostub enamusel meist heade mälestustega, ajakirja kevadnumbris heidame pilgu tuntud eestlaste lapsepõlveunistustele ja saame teada, kelleks tahtsid saada Reet Linna, Vilja Savisaar, Beatrice, Jana Hallas ja paljud teised.

 

  Neile, kes ei otsi vaid meelelahutust ja moepilte, on ajakirjas varuks sisukat lugemist- Heiti Kenderi mõtted heast ja halvast, Alar Ojastu veerg armastusest ning Urmas Espenbergi tõestisündinud lool põhinev jutustus kolmikarmastusest.

Meestel on meie elus tähtis roll, seetõttu sisustab ajakirja ka meestemoe rubriik ning moereeglid, mille vastu mehed eksida ei tohiks.

 

Seekord oleme hooaja kompudeks valinud mootorispordiässad, kes jätsid küll särgid selga, kuid olid nõus kiivrid peast võtma.  Kevadel on mitu lisapõhjust naistele lilli kinkida,sest kevadesse jäävad nii naistepäev kui emadepäev- palusime tuntud meestel valgustada oma suhtumisest lilledekinkimisse.

Ajakirja vahel on 6 väärtuslikku kinkekaardi meie koostööpartneritelt, nende kinkekaartide eest saab vaid ajakirja ostja Sportlandis, Ideaal Kosmeetika kauplustes, laste moekaupluses Junior Fashion, Naomi moekauplustes, Sixtina Boutique`ides ning Hair Expressi salongis väga hea soodustuse.

Aga see pole veel kaugeltki kõik, mis 144 leheküljele mahub. Kui soovid rohkem teada, siis saad ajakirja osta Sportlandi ja Ideaalkosmeetika kauplustest ning Lehepunkti jaotusvõrgust ( supermarketid, R-Kioskid jm) alates 5.märtsist. 

PS! Veebiajakiri  Buduaar.ee on tasuta täiendav  virtuaalne ajakirja osa ning artiklid Buduaar Shoppinguga ei kattu, kuigi võivad mõnikord täiendada teineteist.