Buduaar uurib: mis teeb mehest mehe?

Meie, naised, teame väga hästi, milline on tõeline mees. Aga huvitav, kas ka mehed seda teavad. Buduaar tegi lõunasöögi asemel 9 mehe välkküsitluse, et teada saada, mis paneb mehi end tõeliste meestena tundma. Mida tehes tunned end tõelise mehena?

Meie, naised, teame väga hästi, milline on tõeline mees. Aga huvitav, kas ka mehed seda teavad. Buduaar tegi lõunasöögi asemel 9 mehe välkküsitluse, et teada saada, mis paneb mehi end tõeliste meestena tundma.

Mida tehes tunned end tõelise mehena?

Kaido (32a):
Mulle meeldivad autod, mootorrattad ja kiirus. Praegu suvel on parim tunne see, kui istud tsikli selga, paned 200 rauda ja kihutad kuskil heal aga vaiksel maanteel. Arvan, et kiirus, risk ja selle piiril mängimine paneb mind mehena tundma.

Peeter (24a):
Kas ma pean vaid ühe asja nimetama või? No siis on see seks. Voodis tunnen ma end tõelise mehena. Kui naisele meeldib see, mida ma teen, siis see kergitab enesetunnet ja ego. Olgem ausad, just naised teevadki meestest mehed.

Marek (30a):
Mul on mehelik töö, millega üldiselt naised ei tegele, aga mille osas enamus neist abi vajavad. Ma tegelen autode remondiga. Nii et tunnen end tööd tehes mehena.

Kert (23a):
Mind paneb sport mehena tundma. Naudin seda, kuidas muskel kasvab. Olen lapsest saati võitluskunstidega tegelenud ja kuigi see on mu hobi, siis ausalt öeldes meeldib mulle kakelda. Teinekord, kui läheme naisega välja ja mõni mees talle külge lööb või halvasti ütleb, siis ma naudin seda, et saan kellegi peal asja eest kätt harjutada.

Sven (39a):
Ma olen juba suur mees, ma ei pea midagi tegema, et ennast rohkem mehena tunda. Tunnen seda niigi kogu aeg ega pea endale või teistele tõestama.

Tarmo (32):
Ma tunnen end kõige rohkem mehena ekstreemsetes olukordades ja kriisides. Ma ei karda neid, aga need panevad mind proovile ja see võib olla päris hea.

Janek (39):
Mees saab tõestada end paljudes asjades, alates naela seina löömisest lõpetades tõbise ämma eest hoolitsemisega. Parim on aga ikkagi see, mis seob mehi ja naisi maailmas kõige enam – magus intiimsus. Mehelikkust boostib see, kui naine on naudingust oimetu ja on näha, et ta pole nii head seksi ammu saanud. Ja kui veel ilmneb, et pole kogenudki korraga nii palju orgasme, siis on mehe töö tehtud.

Gunnar (44): 
Mehena paneb mind tundma eeskätt seks. No ja siis igasugu remonditööd, millega ma viimasel ajal kodus kokku puutunud olen, ka muruniitmine, auto parandamine, filosofeerimine, suhtlemine Kosmosega – neid asju tavaliselt naised ei tee.

Allan (22):
Ma tunnen end rohkem mehena siis, kui oma õnnestun oma tegemistes. Kui ma teenin palju raha, it gives me power.

/Buduaar.ee/