Buduaari foorumi kasutajad keerasid oma elus tervislikuma lehekülje

Buduaari foorumi kasutajad keerasid oma elus tervislikuma lehekülje

Uus aasta on käes ning esimene kuu sellest peagi juba läbi. Pole paremat aega kui just nüüd ja praegu, et end viimaks käsile võtta ja trenni minna ning oma toitumisharjumusi muuta. Et neid, kes suveks vormi saada tahavad, on palju, siis miks mitte teha seda kõik koos! Buduaari kasutajad tõstatasid foorumis hiljuti teema “2014. aasta trennitajad ja tervisliku toitumise fännid” ning tuleb tõdeda, et neid, kes soovivad end käsile võtta, on palju!

Uus aasta on käes ning esimene kuu sellest peagi juba läbi. Pole paremat aega kui just nüüd ja praegu, et end viimaks käsile võtta ja trenni minna ning oma toitumisharjumusi muuta. Et neid, kes suveks vormi saada tahavad, on palju, siis miks mitte teha seda kõik koos!

Buduaari kasutajad tõstatasid foorumis hiljuti teema “2014. aasta trennitajad ja tervisliku toitumise fännid” ning tuleb tõdeda, et neid, kes soovivad end käsile võtta, on palju!

Kui ka sina oled endale seadnud eesmärgiks just nüüd trenni minna ja parem füüsiline vorm saavutada, siis kindlasti pakub sulle huvi vestlus, mis käib Buduaari foorumis siin!