Buduaari kingitud James Blunti piletid viisid sõbrannad lava taha!

Elite Models Fashion Night üritusel Vertigos loosis Buduaar välja 10 piletit hõbehäälse James Blunti kontserdile. Külalistena kohale tulnud sõbrannad Triin ja Kristel saidki õnne osaliseks ning neil oli oma silmaga võimalik näha maailmakuulsat lauljat James Blunti.

Elite Models Fashion Night üritusel Vertigos loosis Buduaar välja 10 piletit hõbehäälse James Blunti kontserdile. Külalistena kohale tulnud sõbrannad Triin ja Kristel saidki õnne osaliseks ning neil oli oma silmaga võimalik näha maailmakuulsat lauljat James Blunti.

“Väga-väga positiivne kogemus. Kui algul kutse lava taha saime, siis oli küll tunne, et ei tea, kas ikka tasub minna – on ju nii palju räägitud, et superstaarid kutsuvad lava taha tüdrukuid ainult teatud eesmärgil ja peod lähevad tihti käest ära,” räägib Kristel.

Tüdrukute sõnul on neile ajakirjandusest jäänud mulje, et kõik staarid on ülbed ja ootavad, et kõik neile alt üles vaataksid. “Õnneks ei olnud ükski neist asjadest tõsi. Terve bänd oli väga tore ja kõik olid väga positiivsed ning mingit ülbitsemist ei esinenud. Vahepeal isegi tundus vastupidi – nad kogu aeg tahtsid teenindada ja kõik, mida tahtsime kohe ka tehti. Nad olid hästi energilised ja ka lavataga kiskus nii mõnegi bändiliikme jalg tantsule,” jutustab näitsik imetoredast kogemusest.

James on tõeline südametemurdja
Triinu sõnul oli lava taha kutsutud veel teisigi tüdrukuid. “Meid oli seal kokku umbes kahekümne ringis ja valdavalt blondipäised ilusad Eesti naised!” Neiu sõnul hoolitseti nende eest suurepäraselt ja viisakalt. “Ka James tundus hästi toreda ja hooliva inimesena. Sellist inimest võiks isegi oma sõbraks tahta. Vaoshoitud ja korralik, kuid samas vaimukas ja sarmikas. Tõeline südametemurdja ka päriselus,”  räägib Triin.

No cameras, no autographs!
Kahjuks ei õnnestunud tütarlastel kõike seda lavatagust melu pildi peale võtta, sest kutse peal oli kirjas: “No cameras, No autographs!”. “Kahjuks pilte koos Jamesiga ja autogramme me ei saanud. Ei hakanud küsimagi. Alguses tervitas bänd kõiki tüdrukuid käepigistusega. Lahkudes aga saadeti ära kahepoolse põsemusiga,” rõõmustab neiu.

Lubasime taas kohtuda
Tüdrukute sõnul James Blunt nende lemmikartist päris ei ole. Kuid kes ütleb ära võimalusest kohtuda nii suure staariga nagu ta seda on. “Naljaga pooleks sai neile lubatud, et kui nad jälle Eestis esinevad, siis pärast kontserti saab taaskord veidi juttu puhuda,” naljatab Kristel.

“Kontserdile läheksin kindlasti uuesti – kontsert oli väga hea ja live’is kuulata on ikka midagi muud kui plaadi pealt. Lisaks oleks palju huvitavam jälgida kontserti, kui tead, milline artist ka väljaspool lavalaudu ja prožektoreid välja näeb ja on.”

 

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja