Buduaari moefotograaf Peke Eloranta osaleb Soome reality`s

12 kommentaari
Buduaari moefotograaf Peke Eloranta osaleb Soome reality`s

Buduaari ajakirja soomlasest moefotograaf Peke Eloranta (Lifebeach) osaleb uues Soome telesarjas Malliksi Päivässä, kus otsitakse modelle otse tänavalt, kaubanduskeskustest ja isegi suusakeskusest. Reality-show põhineb Hollandi teleformaadil ”Model un 1 dag”.

Buduaari ajakirja soomlasest moefotograaf Peke Eloranta (Lifebeach), kelle kanda on jäänud viimaste Buduaari ajakirjade paljud esikaanefotod ja enamus moepildistamisi, osaleb uues Soome telesarjas Malliksi Päivässä, kus otsitakse modelle otse tänavalt, kaubanduskeskustest ja isegi suusakeskusest. Reality-show põhineb Hollandi teleformaadil ”Model un 1 dag”.

Sarjas võistlevad omavahel kaks fotograafi, Peke Eloranta ja Jenni Kauppila, keda aitavad stilist ja meikar. Igas osas on oma teema ja ülesande täitmiseks on aega ainult 8 tundi. Fotograafid peavad leidma modelli, kellest tuleb väga lühikese aja jooksul teha 3 vaimustavalt head pilti.  Igast saatest saab üks tüdruk edasi poolfinaalidesse. Finaal toimub mai lõpus ja see on live show, kus modellid näitavad end catwalk`il.

”Show’s osaleda oli päris vinge! See oli väga huvitav ja meeldiv kogemus,” räägib Peke Buduaarile. ”Huvitav oli näha, kuidas sellist suuremat reality’t tehakse.” Peke tunnistab, et sai teha põhimõtteliselt oma tööd ja midagi ei olnud ette kirjutatud. Reality filmimise tiim koosnes Peke sõnul enam kui kahekümnest proffist.

”See, et kõik kaheksa tunni jooksul ära teha, oli muidugi hullult raske. Mõnikord jäi pildistamiseks aega ainult mõned minutid. Aga olen rahul sellega, et iga kord jõudsin ikka õigeks ajaks 3 pilti žüriini toimetada.” Peke on rahul ka piltidega, mis said tehtud.  “Aega oli vähe ja sellega arvestades tegime ikka tubli tööd.”

Põnev modellishow jookseb alates 25. märtsis kolmapäeviti kell 20.00 Soome telekanalil Viisi ja Eestist võib saadet näha Viisi kodulehel.