Buduaari moeõhtu näitab laupäeval Deja Vu’s kevadtrende

5 kommentaari
Buduaari moeõhtu näitab laupäeval Deja Vu’s kevadtrende

Juba 14.märtsil ootab Buduaar sind koos meiega tähistama Buduaari kevadajakirja müügilejõudmist ja kevade saabumist. Märtsikuu Elite Fashion Night tutvustab külalistele trendikaupluse Borabora kevadkollektsioone ja pakub mõnusat muusikat. Tervitusjooki pakub Havana Club ning taas kord on võimalus kõikidel kaunitaridel kaasa lüüa Elite hobimodelli valimisel. Laupäevane Elite Fashion Night ootab külalisi lounge`i Deja Vu kell 21.00, kui soovid peole tulla, siis pane nimi kirja registreerides end e-mailil pidu@buduaar.ee

Juba 14. märtsil ootab Buduaar Sind koos meiega tähistama Buduaari kevadajakirja müügilejõudmist ja kevade saabumist. Märtsikuu Elite Fashion Night tutvustab külalistele trendikaupluse Borabora kevadkollektsioone ja pakub mõnusat muusikat. Tervitusjooki pakub Havana Club ning taaskord on võimalus kõikidel kaunitaridel kaasa lüüa Elite hobimodelli valimisel.

Laupäevane Elite Fashion Night ootab külalisi lounge`i Deja Vu kell 21.00, kui soovid peole tulla, siis pane nimi kirja registreerides end e-mailil pidu@buduaar.ee.