Buduaari pihitool: 12 kuuma küsimust pr Vipulkumar Kansarile ehk Airi Ojametsale

Buduaari pihitool: 12 kuuma küsimust pr Vipulkumar Kansarile ehk Airi Ojametsale

Buduaari pihitoolis oli laulja Airi Ojamets, kes hiljuti abiellus hinduga ning kannab nüüd perenime Vipulkumar Kansar.

Buduaari pihitoolis oli laulja Airi Ojamets, kes hiljuti abiellus hinduga ning kannab nüüd perenime Vipulkumar Kansar.

Kui sa saaksid olla üheks päevaks nähtamatu, siis mida sa ette võtaksid?

Võibolla ehk külastaksin poliitikuid erasektorites. :) 

Mis on olnud sinu elu kõige piinlikum hetk?

Kunagi keskkooli ajal, tulles pimedal sügisõhtul bussiga koolist, juhtus selline lugu, et buss pidurdas järsku. Kuna buss oli  rahvast täis, siis olin minagi üsna lähestikku ühe pikema meesterahvaga, kes seisis minu näo suunas seljaga ja kandis helehalli pikka mantlit. Bussi pidurdades lendasin näoga talle vastu selga ja sinna seljale jäi suur punane huulte jälg, mis oli tingitud minu punaseks värvitud huultest. Keset helehalli soliidset mantlit ilutsesid minu veripunased huuled. Seda oli üsna piinlik vaadata ja salaja hiilisin järgmises peatuses bussist välja, et oodata uut bussi. Mõtisklesin omaette, et mis probleemi ma olen nüüd sellele isikule valmistanud. Loodetavasti mitte abielulahutuse.

Millal, mida ja kellele sa viimati valetasid?

Hetk tagasi, see polnud  kõige piinlikum hetk  minu elus.

Mis oli viimases sõnumis, mis sinu telefonile saabus?

Mu lemmik-SMS:  Kontole kanti…

Mis on see, mis sind enda juures kõige enam häirib? Mis meeldib?

Olen enamasti selline hetkes olija ja hetkel mind ei häiri miski, sest naudin kodust hilisõhtut oma kalli kaasaga pärast tööd. 

Mis on kõige kallim asi, mille ostnud oled (peale auto ja maja)?

Mis üldse on kallis, odav, väärtuslik? Lilla elektrikitarr Fender Stratocaster, Special Edition 1993, handmade in USA, kullavärvi vidinatega. 12 000 krooni.  See oli hästi saadud. Kallid on mulle minu pereliikmed. Odav on ebaintelligentne käitumine. Väärtuslik on hea tervis. 

Kas tahaksid olla natuke rikkam või natuke ilusam?

Rikas või ilus on suhteline mõiste. Kellestki olen ma alati rikkam ja ilusam ning keegi on minust samuti rikkam ja ilusam. Ilu on vaataja silmis. Rahalist rikkust võiks rohkem olla alati, mulle meeldib reisida.

Kes võiks olla see inimene või inimesed, kellega sa pole kaua aega suhelnud ja keda sa sooviksid näha või tervitada?  

Tervitaksin oma lapsepõlvesõpru, keda pole ammu näinud, aga kes on alati jäänud südamesse.

Millist muusikat kuulad, kui tuju on nullis?

Vabal ajal ma väldin igasugu muusikat üldse, vaikus on mu lemmikmuusika.  Aga kui kuulan midagi, siis ennekõike sellist rahustavat või inspireerivat, nagu mingeid võimsaid mantraid või muud nagu näiteks Adiemus, Enya, Moby – Porclain jne…

Millised maitsed on sulle viimasel ajal meeldivat üllatust pakkunud? Mõni huvitav või omapärane toit, mida sõid?  

Mu mees on minu jaoks maailma parim kokk ja iga tema tehtud toit on minu jaoks maitseelamus. Vürtsikas toit on mulle ammu juba meeldinud, aga see, kuidas tema süüa teeb, on lihtsalt võrratu.  Ta võiks oma kokasaadet teha või oma restorani omada, kui saaks tööd valida. 

Milline on viimane moeröögatus, mille sa lihtsalt pidid endale saama?

Moodi ma ei järgi kunagi, olen pidevalt ajast ees või siis maitselage. Tegutsen oma sisetunde põhjal, mulle on oluline värv, materjal, tegumood. Viimane asi oli üks ilus roosa kleit Stockholmis, mis karjus mulle kõrva: “OSTA MIND! OSTA MIND!” 

Sinu praeguse aja tööd ja tegemised – mis need on?

Minu tööks on endiselt laulmine. Ainus töö, mis minu elus olnud. Viimasel ajal otsime mu mehele tööd ja see pole lihtne, sest ta ju veel ei oska eesti keelt ja ega võõrast väga ei usaldatagi. Rääkimata Eesti palkadest… Oma pere loomisest saame ainult unistada. Aga kui saab leitud sobilik töö, siis kindlasti jätkame oma huvidega nagu jooga, raamatute lugemine, jalutamine looduses, jalgrattasõit looduses ja tundidepikkused omavahelised mõnusad jutuajamised. Ja kõik see muu, mis hetkel pähe tuleb. Hetk on parim, kus olla, sest minevikus elamine on nostalgitsemine ja  tulevikus elamine on elamine hirmus. Praegune hetk on nii mõnus! Kõik on hästi! Valgust ja armastust!

 

Buduaar.ee