Buduaari pihitoolis on Abu Dhabis resideeruv kaunitarist lauljatar Charlene

Buduaari pihitoolis on Abu Dhabis resideeruv kaunitarist lauljatar Charlene

Seekord on Buduaari kuumal pihitoolil Eestist kaua eemal olnud ehk Abu Dhabis resideeruv kaunitarist lauljatar Charlene.

Seekord on Buduaari kuumal pihitoolil Eestist kaua eemal olnud ehk Abu Dhabis resideeruv kaunitarist lauljatar Charlene.

 

Kui saaksid olla üheks päevaks nähtamatu, siis mida sa ette võtaksid?

Ma ei taha nähtamatu olla. Olen alati arvanud, et mida ei tea, kuule, näe, see ei saa haiget teha. Nähtamatu olles saaksin teada ilmselt rohkem kui tahaks.

Mis on olnud sinu elu kõige piinlikum hetk?

Täiesti võimalik, et “Eurolaul 2004”, aga seda on nii lõbus vaadata!

Millal, mida ja kellele sa viimati valetasid?

Let’s say – kultuuri edendamise nimel, eriti siin, kus seda vähe on, valetamine pole patt. Olen külmavereliselt valetanud nii suurkontserdi korraldamisel, kunstigaleriidesse teatud näituste meelitamisel ning otseloomulikult valitsusasutustelt vajaliku toetuse saamiseks. Alati on olnud vähemalt 75% tõde.

Mis oli viimases sõnumis, mis sinu telefonile saabus?

Good night love.

Mis on see, mis sind enda juures kõige enam häirib? Mis meeldib?

Olen tohutult emotsionaalne, mis ühtlasi häirib, aga meeldib ka. Minu arust oleks kohutav kui professionaalses mõttes ülitugev ja külma närviga naisterahvas samamoodi ka eraelus käituks – kodu ja lähedased on koht, kus olen lambatall ja nõrgad naiselikud küljed valla. Ükski kolleeg kunagi mu pisaraid aga ei näe.

Mis on kõige kallim asi, mille ostnud oled?

Kingituste tegemine on ju alati kõige kallim!

Kas tahaksid olla natuke rikkam või natuke ilusam?

Oma välimusega olen rahujalal, lihtsalt iga aasta edasi peab rohkem tähelepanu pöörama. Rikkus on suhteline mõiste – materiaalses mõttes on mu elu rahuldust pakkuv, rikas olen tänu inimestele, kes mu ümber on ja ka silmaringile.

Kes võiks olla see inimene või inimesed, kellega sa pole kaua aega suhelnud ja keda sa sooviksid näha või tervitada?

Mu sõprusringkond Eestis on fantastiline!

Millist muusikat kuulad, kui tuju on nullis?

ITunesi kontol on peamiselt rokk ja klassika.

Millised maitsed sulle viimasel ajal on meeldivat üllatust pakkunud? Mõni huvitav või omapärane toit, mida sõid?

Mu menüü on suhteliselt igav. Lisaks söön ma vaid korra päevas. Enamik päevadest restoranis Hakkasan või ühes uues meeldivas Prantsuse brasserie’s Angelique, kus teod on lihtsalt võrratud!

Milline on viimane moeröögatus, mille sa lihtsalt pidid endale saama?

Ma ei osta asju trende järgides tänu oma väljakujunenud stiilile. Enim kulub kingade ja õhtukleitide peale. Viimased ülikaunid kunstiteosed on soetatud Eesti moekunstnikelt Riina Põldroos ja Kirill Safonov.

Mis on su elu praeguse hetke hobid ja tööd?

Elan endiselt Abu Dhabis, kus töötan kahel kohal. Kolmandat aastat marketingi juhina firmadegrupile (restoranid, kunstigaleriid, lastekeskused, lounge’d, klubid), alates maikuust projektijuhina ühele rahvusvahelisele korporatsioonile. Hobidest rääkides – kui hobi on see, mille jaoks kunagi aega pole, aga väga tahaks, siis on selleks eraelu.

 

Buduaar.ee