Buduaari Portugali reisi programmi juhivad Merka, Mari ja Kristi

Kaks kuud on jäänud Buduaari ja Horizon Traveli poolt organiseeritava Portugali puhkusereisi alguseni. Juba esmaspäeval võivad kõik Buduaari registreerunud kasutajad oodata oma e-kirjakasti täpsemat ülevaadet sellest,  mis meil reisi ajal plaanis on, et siis otsustada, kas tulla koos Buduaariga puhkama või mitte. Buduaar on omalt poolt kokku pannud puhkusetiimi, kes aitab puhkajatel lõbusalt aega veeta.

Kaks kuud on jäänud Buduaari ja Horizon Traveli poolt organiseeritava Portugali puhkusereisi alguseni ning uuel nädalal algab reisi broneerimine. Juba esmaspäeval võivad kõik Buduaari registreerunud kasutajad oodata oma e-kirjakasti täpsemat ülevaadet sellest,  mis meil reisi ajal plaanis on, et siis otsustada, kas tulla koos Buduaariga puhkama või mitte. Buduaar on omalt poolt kokku pannud puhkusetiimi, kes aitab puhkajatel lõbusalt aega veeta. Ilutoimetaja Mari Ojasaar pakub reisijatele meigikoolitust ja kannab hoolt selle eest, et rannas igav ei oleks. Moetoimetaja Kirsti Ojasaar juhendab shopingupäeva ja annab stiilinõu. Mari ja Kristi kanda jääb ka ööklubipeo ettevalmistamine, milles buduaarikatelgi on võimalus kaasa lüüa kasvõi moeshow modellidena. Buduaari veebajakirja mitmekülgse peatoimetaja Merlyn Uusküla kanda on õhtujuhiroll meie restoranipeol, kus Merka on lubanud ka live-esinemise korraldada.  Kõiki Buduaari reisile tulevaid buduaarikaid ootab ka kingitus- reisi goodybag.

Kõike olulist, mis reisil toimub, hakkab üle kandma igapäevaselt ka meie veebiajakiri. Seniks aga pakume sulle vaadata väikest pildigaleriid Buduaari tiimi eelmise aasta Gran Canaria reisilt, mida samuti aitas läbi viia Horizon Travel.