Buduaari talvenumber on müügil

Uus Buduaari ajakiri on paksem  ja stiilsem kui kunagi varem –  252 lehekülge põnevat lugemist ja šopinguinfot teeb  Buduaar Shoppingu talvenumbrist Eesti mahukaima naisteajakirja!
Buduaar Shoppingu kaanestaariks on seekord Lumivalgeke Kati Toots koos seitsme imearmsa päkapikubeebiga. Olgu öeldud, et kaanefoto sündis veel enne kui Kati Buduaari tööle tuli. Miks Kati just beebidega poseerib ja miks need titat  kangesti Kati sülle kippusid, loe ajakirjast.

Buduaar Shoppingu talvenumber on jõudnud kõigi kojutellijateni ja sel nädalalõpul on võimalik ka teistel osta Buduaari talvenumbrit Lehepunkti müügikohtadest ( sh. Prisma, Selver, Statoil), millega saad tutvuda SIIT.

Uus Buduaari ajakiri on paksem  ja stiilsem kui kunagi varem –  252 lehekülge põnevat lugemist ja šopinguinfot teeb  Buduaar Shoppingu talvenumbrist Eesti mahukaima naisteajakirja!
Buduaar Shoppingu kaanestaariks on seekord Lumivalgeke Kati Toots koos {image id=248858 align=”left”}seitsme imearmsa päkapikubeebiga. Olgu öeldud, et kaanefoto sündis veel enne kui Kati Buduaari tööle tuli. Miks Kati just beebidega poseerib ja miks need titat  kangesti Kati sülle kippusid, loe ajakirjast.
Lisaks hooaja trendi-, meigi-, soengu ja moeuudistele ning asjalikele nõuannetele leiad ajakirjast glamuursed fotoseeriad, mis aitavad eelseisvateks pidudeks säravaimad tualetid ja aksessuaarid valida. Stiilinõu igale maitsele annavad moeasjatundjad Tiina Talumees, Triin Randloo, Merike Pääro, jt.
Lisaks mõned „viimase hetke” dieedinipid ja sportimissoovitused, et aastavahetuse pidustustel pilkupüüdvalt liibuvasse peokleiti mahtuda ja pärast rikkalikke (söögi)prallesid uut aastat tervisliku paastu ja energiat andva trenniga tervitada.
Kuna Eestimaa talv on pahatihti  sompus, pime ja kole ning pole parimat väsimuse peletajat kui  lõõgastav spaa, teeme Budaar Shoppingu talvenumbris ülevaate mõnusamatest spaadest kogu Eestis.
{image id=248841 align=”left”}Skandaalse bravuuritari Anu Saagimiga ei hakka kunagi igav! Tutvusime  põhjalikult  Anu ülimahuka ehtelaekaga ja nagu anulikult seksikal fotosessioonil ilmnes, jätab üks päranduseks saadud rinnaehe nii mõndagi vaataja aimata … 
Oma hetke lemmik-asju näitas Buduaarile lavatähest kinnisvaramaakler Triin Sommer. Ja muide – nagu selgus küsitluses, millisel staaril on kõige rohkem mütse, jäi Triinu 0 vastusega edetabeli lõppu! Kes Eesti tuntud naistest on tõeline mütsihull, sellest loe ajakirjast.
Uue rubriigi „Retrogalerii” tarvis lappasime lauljatar Lea Liitmaa vanu fotoalbumeid – tuleb välja, et Lea on eelistanud nii nabapaljastavaid nahkkostüüme kui lohvakaid kampsikuid.
Loomulikult ei puudu ühest korralikust naisteajakirjast meesterubriik! Buduaar Shoppingu talvenumbris astub modellina üles karate maailmameister Marko Luhamaa, Mart Mardisalu aga avaldab oma stiilse välimuse saladused ja ostueelistused.
{image id=248848 align=”left”}Seksi ja suhete rubriigist loe,  kuidas võrgutada oma näägutama ajavat mees jälle ja jälle, nii et suhe saab sootuks uue hoo. Luubi all on ka viimase aja kuumem suhtetrend, mis Hollywoodist viimaks Eestisse on jõudnud –  mees on tunduvalt noorem kui naine! Me ei intervjueeri Demi Moore´i ega Madonnat, vaid meie omi staare: sõna saavad alatihti noortest austajatest  ümbritsetud särav seltskonnatäht Margit Hakomaa ja rokkar Tanel Padari eksabikaasa Katarina Padar.  Noorte meeste kastanid toob avameelse intervjuuga tulest välja stilist Jana Hallase austaja, Janast ligi 13 aasta noorem kinnisvaramaakler Meelis Kukk.
Loomulikult leiad lisaks muule lõbusale ja põnevale lugemisele ajakirjast ka traditsioonilise kompurubriigi – seekord kutsusime enne suure lume tulekut fotostuudiosse Eesti kompumad lumekuningad.
Mis aga aastalõpueelses paanikas eriti tänuväärne: Buduaar Shoppingu talvenumber sisaldab nii kingigaleriid rohkem kui 100 kingiideega kui 50 leheküljelist šopingulisa – hooaja trendikaimad ostusoovitused koos hinnainfoga ühes ajakirjas!
Nii et selle asemel, et viimasel hetkel endale uut garderoobi või  kuuse alla  kingipakke hankides arutult mööda kauplusi tormata, vaata Buduaar Shoppingu ostugiidi ja šoppa teadlikult. Nii jääb sul aasta viimastel päevadel paju rohkem aega endale ning lähedastele.