Buduaari Tartu turg juba laupäeval. Registreeri müüjaks ja loe, kes tulevad kauplema

Buduaari Tartu turg juba laupäeval. Registreeri müüjaks ja loe, kes tulevad kauplema

Eeloleval nädalalõpul, 17. märtsil leiab Lõuna-Eesti pealinnas Tartus aset järjekorranumbrilt viies Buduaari Turg. Turg toimub Eedeni keskuses kl 10.00-18.00 ning tänaseks on registreeritud juba enam kui 70 müügiletti, nende seas mitmeid uut moekaupa pakkuvaid firmasid ja loomulikult ka tuntud nägusid. Turule on oodata oma asju müüma tantsutähte Kati Tootsi, näitlejanna Diana Klasi, kõmukat seltskonnaajakirjanikku Mari-Leen Albersit ja modelli ning eksmissi Keith Tootsit, kuid nimekiri täieneb iga päevaga. Kohal on ka Tallinna turu populaarsemad müüjad ning Lastefond oma heategevusmüügiga.

Eeloleval nädalalõpul, 17. märtsil leiab Lõuna-Eesti pealinnas Tartus aset järjekorranumbrilt viies Buduaari Turg, mis toimub Eedeni keskuses kl 10.00-18.00, ning tänaseks on registreeritud juba enam kui 70 müügiletti, nende seas mitmeid uut moekaupa pakkuvaid firmasid ja loomulikult ka tuntud nägusid. Turule on oodata enda asju müüma tantsutähte Kati Tootsi, näitlejanna Diana Klasi, kõmukat seltskonnaajakirjanikku Mari-Leen Albersit ning modelli ja eksmissi Keith Tootsit, kuid nimekiri täieneb iga päevaga. Kohal on ka Tallinna turu populaarsemad müüjad ning Lastefond oma heategevusmüügiga.

Erinevalt Tallinna turust on Tartu turg kõikidele külalistele sissepääsutasuta ning müüjatele maksab müügikoht 30 eurot.

 

Kui soovid isegi tulla Tartu turule müüma või vajad otsustamiseks lisainfot, siis helista Buduaari telefonil 6177158 või kirjuta triin.eamets@buduaar.ee. Müügikoha tagab ettemaks, mis on laekunud hiljemalt reede hommikul kl 10.00 Buduaari arveldusarvele.

 

Buduaar.ee