Buduaari turg LIVE – glamuurne ostupidu peagi käes!

Buduaari turg LIVE – glamuurne ostupidu peagi käes!

Non-stop ostupidu Buduaari turg LIVE avab sepembris taas uksed ja glamuursest šoppingust saab osa nii Tallinnas kui Tartus. Tulemas on kõigi aegade suurim Buduaari turg, kus on rohkem müüjaid, rohkem ruumi ja rohkem häid pakkumisi! Kui sa ei taha šopata internetis, kus ei saa kaupa selga proovida ja katsuda, või leiad, et poodides on hinnad liiga kõrged, siis sügisene Buduaari turg LIVE on just see õige koht, kuhu sammud seada. 

Non-stop ostupidu Buduaari turg LIVE avab septembris taas uksed ja glamuursest šoppingust saab osa nii Tallinnas kui Tartus. Tulemas on kõigi aegade suurim Buduaari turg, kus on rohkem müüjaid, rohkem ruumi ja rohkem häid pakkumisi! Kui sa ei taha šopata internetis, kus ei saa kaupa selga proovida ja katsuda, või leiad, et poodides on hinnad liiga kõrged, siis sügisene Buduaari turg LIVE on just see õige koht, kuhu sammud seada. 


Millal?

Sügisene Buduaari turg toimub: 

TALLINNAS 13.-14. septembril Eesti Näituste messikeskuse C-hallis (Pirita tee 28)

TARTUS 21. septembril Tartu Kaubamajas 2. ja 3. korrusel (Riia 1)

 

Tule müüma!

Kui soovid tulla müüma eraisikuna, siis täida ära ankeet, mille leiad SIIT. Tallinna turul on seekord võimalik ka asukohta valida ehk jagasime müügipinnad sektoriteks. Äriisikutele teeme eraldi pakkumised ning selleks kirjuta osalemissoovist aadressil turg@buduaar.ee.

Pane ennast kirja juba täna, muidu võid müügikohast ilma jääda.

 

Tule ostma!

Kuna Buduaari Tallinna turg leiab aset Eesti Näituste messikeskuse C-hallis, tuleb sügisene Buduaari turg LIVE siiani toimunud ostupidudest suurim! Ees ootab glamuurne ja särav staariturg, samuti avame taaskord Moeturu, kus on kohal mitmed tunnustatud Eesti disainerid ning seal juures pakub kosutust Moekohvik ning klubi Studio tegijad hoiavad meeleolu viimase peal. Emade rõõmuks avame uuesti Buduaari lasteaia ning meestele pakub üllatusi ja meelelahutust meestehoid! Tegevust leidub kõigile.

 

Ka Tartu turul on seekord üllatusi varuks: nimelt oleme kolinud Eedeni Keskusest otse südalinna Tartu Kaubamaja II ja III korrusele, kus ostlemist ja särtsu jätkub igaühele. 

Kui tahad kursis olla, mida põnevat leiab sel korral Buduaari turult ning kes on tulemas kauplema, siis jälgi infot Buduaar.ee ja Buduaar.ru veebilehtedelt ja liitu ka B-Turu Facebooki lehega.

 

Buduaari turu toimkond