Buduaari turul müüakse 1 krooni eest Ninjade särke

10 kommentaari
Buduaari turul müüakse 1 krooni eest Ninjade särke

Sel nädalalõpul 17.-19.oktoobril on Sul võimalik ühe või kasvõi mitme armastatud Ninja-tüdruku särk endale soetada, sest Buduaar pani need kolm särki meie kauplemisfoorumisse müüki. Särgid on müügis ühekaupa  ja särgi alghind on 1 kroon. Pakkumisi võib teha kauplemisfoorumis kuni pühapäeva õhtuni kl 22.00. Kuumade esikaanetoppide müügikoha leiad SIIT.

Vanilla Ninja kuum kolmik Piret, Katrin ja Lenna, kes kaunistab Buduaari sügisajakirja esikaant ja pihib kaante vahel palju huvitavat, on särgid seljast võtnud. Nimelt ootavad Buduaari esikaanel seljas olnud kolm särki uusi omanikke. Need Terranova särgid olid esialgselt tavalised valged t-särgid, kuid Ninjad haarasid meie fotosessioonil kätte spreivärvid ja disainisid oma särgid originaalseteks.

Sel nädalalõpul 17.-19.oktoobril on Sul võimalik ühe või kasvõi mitme armastatud Ninja-tüdruku särk endale soetada, sest Buduaar pani need kolm särki meie kauplemisfoorumisse ehk Buduaari turule müüki. Särgid on müügis ühekaupa  ja särgi alghind on 1 kroon. Pakkumisi võib teha kauplemisfoorumis kuni pühapäeva õhtuni kl 22.00. Kuumade esikaanesärkide müügikoha leiad SIIT.