BUDUAARI UUENDUSED: kasutajate turvamärgid ja keeleinfo

BUDUAARI UUENDUSED: kasutajate turvamärgid ja keeleinfo

Kindlasti panid sa täna juba tähele, et minnes mõne registeerunud kasutaja konto peale või vaadates foorumis ja Buduaari turul kasutajate kommentaare, kaunistab osade kasutajate profiile roheline B-tähega medaljon. See on meie uus turvamärgisüsteem. Kõik need kasutajad, kes on end pangalingi kaudu identifitseerinud, saavad sellise märgi ja see omakorda tõstab usaldust teiste kasutajate silmis, sest vaevalt need, kes teisi petta ja laimata tahavad, on nõus oma isikut Buduaari kontoga siduma.

Kindlasti panid sa täna juba tähele, et minnes mõne registeerunud kasutaja konto peale või vaadates foorumis ja Buduaari turul kasutajate kommen-taare, kaunistab osade kasutajate profiile roheline B-tähega medaljon. See on meie uus turvamärgisüsteem. Kõik need kasutajad, kes on end pangalingi kaudu identifitseerinud, saavad sellise märgi ja see omakorda tõstab usaldust teiste kasutajate silmis, sest vaevalt need, kes teisi petta ja laimata tahavad, on nõus oma isikut Buduaari kontoga siduma.

Et kõigil oleks turvalisem tunne, soovitame lisaks müüjatele, kellele on autoriseerimine esmakordselt kuulutuse lisamisel kohustuslik, enda kontod autoriseerida ka kõikidel teistel, kes täna midagi Buduaari turul ei müü. Hetkel saab oma kontot autentida kolme erineva pangalingi kaudu, kuid õige pea lisandub ka võimalus seda ID-kaardiga teostada. Täpsustuseks tuleb siiski üle korrata, et isikute autentimise info on salastatud ja kättesaadav ainult täitevorganitele, kes esitavad selleks ametliku järelpärimise. Kasutajate jaoks jääb igaüks endiselt sedavõrd anonüümseks, kui ta ise otsustab jääda kasutades suhtlemiseks oma Buduaaris valitud hüüdnime või kasutajanime.

Teine uudis, mis puudutab uuendusi Buduaari turgu ja suhtlemisfoorumit, on oluline eelkõige kõikidele müüjatele, aga ka ostjatele. Nimelt on nüüdsest võimalik oma kontole lisada, kas sa suhtled ka vene keeles. Kuigi meie turg on täna veel vaid eestikeelne ja suhtlemisfoorumid on eraldi eesti ja vene keeles, siis on sul kasulik lisada profiilile oma vene keele oskus. Kuna lisaks eestikeelsele Buduaarile kuulub meie portaali ka venekeelne Buduaar.ru, siis vene lipuke sinu profiilis suurenab nende inimeste arvu, kes võib olla ei oska nii hästi eesti keelt, et julgeksid sulle kirjutada ja sinu pakkumise kohta rohkem infot küsida. Vali oma konto seadetest vene keel lisaks ja sinuga julgevad ühendust võtta ka vene rahvusest ostuhuvilised. 

 

Uuendusi on peagi veel tulemas. Ära unusta suures kauplemistuhinas aeg-ajalt Buduaari esilehele piiluda, et värskemate uudistega kursis olla.

 

Buduaar.ee