Buduaariga vestles Ameerika countrylauljatar Brittany McDonald! VIDEO+FOTOD!

Buduaaril õnnestus vestelda Ameerika countrylauljatari Brittany McDonaldiga. Tegu on väga andeka noore lauljannaga, keda peamiselt saab esinemas näha Orange County´s ning Los Angeleses. Buduaarile rääkis Brittany oma lauljateest ning countrymuusikast.

Buduaaril õnnestus vestelda Ameerika countrylauljatari Brittany McDonaldiga. Tegu on väga andeka noore lauljannaga, keda peamiselt saab esinemas näha Orange County´s ning Los Angeleses. Buduaarile rääkis Brittany oma lauljateest ning countrymuusikast.

 

Millal alustasid laulmisega?

Ma tõesti ei mäleta, millal, sest kogu minu elu on mind ümbritsenud muusika. Ei mäleta ühte päeva ka, mis oleks möödunud ilma muusikata. Minu ema sõnul õpetas ta mind laulma juba enne, kui ma rääkima õppisin (naerab).

Miks just country?

See on küsimus, mida küsitakse minu käest väga tihti! Ma arvan, et artistina sa ei vali, mis muusikastiili sa hakkad laulma, pigem muusika valib sinu. Läbi selle saan ma väljendada enda uskumusi, tundeid. Ma kasvasin üles country-, pop- ning vanaaegse muusika saatel. Usun, et muusika, mida väiksena kuulad, saab sinu suureks mõjutajaks ka tulevikus, kui sinust artist saab.

Tihtipeale kiputakse arvama, et country on muusika maainimeste jaoks, mis sa arvad sellest väitest?

Ma usun, et see on stiil, millel on oma lugu rääkida. Tavaliselt maalib countrylaul inimestele pildi sellest, millest laulja siis parasjagu laulab. Mis puutub eelarvamusse, et see on muusikastiil, mis mõeldud maainimestele, siis arvan, et see on pigem stereotüüp, nagu on ka teiste muusikastiilidega – ka neil on oma stereotüübid.

Kirjelda oma muusika- ja riietusstiili
Ohh…riietusest võiksin ma rääkida tundide viisi! Ma armastan kõike, mis on värvikirev, haarab inimeste pilku, kuid mida saaksin kanda iga päev. Muusikast armastan teha laule, mis annavad edasi mõtteid, mis on ausad…

Kuidas sisustad oma vaba aega?
Vaba aeg, mis asi see üldse on?! Kui mul ainult oleks sellist aega nagu vaba aeg! Tavaliselt meeldib kuulata muusikat, käin jõusaalis, püüan võimalikult palju aega leida pere ja sõprade jaoks. Samuti natukene ka magada!

Keda muusikutest imetled?
Ma imetlen üldjuhul inimesi, kes annaksid teiste eest kasvõi oma elu! Ma võin paista natuke imelikuna, sest ma nimelt ei imetle teisi artiste (mitte, et mul ei oleks oma lemmikuid), kuid ma ei ole seda tüüpi inimene, kes seaks endale iidoleid. Hinge lähevad need artistid, kes on oma karjääri nimel pidanud tooma palju ohvreid, saavutamaks seda, mis neil on.

Kus sa põhiliselt esined?
Siiani olen esinenud pea kõikjal Nashville kandis, samuti Orange County´s ja Los Angeleses ning ka mujal Californias. Ma ei jõua oodata ära aega, millal võtan ette rahvusvahelise turniiri!

Mis on kõige pöörasem tegu, mida oled laval teinud?
Kõige pöörasem, hmm…Eks see oleneb laulust, asukohast ja kõigest muust ka. Mida võin öelda, on see, et ma ei karda kõrgust! Seega…on mul väikesed plaanid seoses sellega, pakkumaks kontserdikülastajatele pööraseid elamusi!

Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja