Cameron Diaz esitles uut raamatut ilma meigita

Cameron Diaz esitles uut raamatut ilma meigita

41-aastane näitlejanna, kes hiljuti liitus ka Twitteriga, avaldas uue raamatu “The Body Book“ ehk “Keha raamat”. Ta ei kandnud grammigi meiki, kui raamatu esikaant maailmale näitas, et keskenduda põhisõnumile, milleks on oma keha armastamine.

41-aastane näitlejanna, kes hiljuti liitus ka Twitteriga, avaldas uue raamatu “The Body Book ehk “Keha raamat”. Ta ei kandnud grammigi meiki, kui raamatu esikaant maailmale näitas, et keskenduda põhisõnumile, milleks on oma keha armastamine.

Cameron Diazi uue raamatu pealkiri on “The Body Book: The Law of Hunger, the Science of Strength, and Other Ways to Love Your Amazing Body”.

Kavala naisena on Cameron paljastanud, et plaanib raamatu müüki paisata vana-aasta õhtul. Täpselt selleks ajaks, kui kõik uusaastalubadusi tegema hakkavad!

Uudisteportaali E! News teatel on Cameron raamatu kallal vaeva näinud 2012. aasta suvest alates. Ta loodab, et suudab sellega parandada noorte tüdrukute suhtumist oma kehasse. Cameron tahab, et teismelised ei võtaks enam saledat keha kui kinnisideed ja mõistaksid, et tervislik eluviis on kõige olulisem. Näitlejanna teab, et oma kuulsuse tõttu võtavad fännid teda eeskujuks ja ta tahab kasutada seda õilsateks tegudeks. Ta on öelnud, et raamat ei keskendu kaalule, vaid õigetele valikutele.

Vaata pilte Cameronist ja tema üliarmsast kirjutamiskaaslasest SIIT!

Allikas: glamourmagazine.co.uk