Carmen Electra plaanib pisiperet

Carmen Electra on valmis lõpuks maha rahunema ja lapsi saama. Endine „Baywatch´i“ staar on tunnistanud, et ta on meeletult armunud oma boyfriendi, Korn´i kitarristi Rob Pattersoni, kellega kohtama ta hakkas alles eelmise kuu alguses, ning nüüd tahab meeletult temaga last saada.

Carmen Electra on valmis lõpuks maha rahunema ja lapsi saama.

Endine „Baywatch´i“ staar on tunnistanud, et ta on meeletult armunud oma boyfriendi, Korn´i kitarristi Rob Pattersoni, kellega kohtama ta hakkas alles eelmise kuu alguses, ning nüüd tahab meeletult temaga last saada.

Carmen, 35, rääkis: „Olen end emana kujutlenud juba mitmeid aastaid ja ei suuda ära oodata, mil see soov täitub. Ma olen hetkel väga õnnelik.“

35-aastane näitlejanna, kes on eelnevalt abielus olnud rokkar Dave Navarro ja korvpallur Dennis Rodmaniga, on Rob´i nii kiindunud, et paar on oma endise pidudega täidetud elustiili maha jätnud ja eelistavad nüüd õhtuid rahulikult kodus veeta. Rob avalikustas: „Me ei käi kunagi väljas. Meile meeldib lihtsalt olla kahekesi kodus.“

Carmen on väidetavalt suhtes 37-aastase muusikuga nii kindel, et plaanib temaga ka kokku kolida. Eelmisel nädalal näitas ta oma täielikku pühendumist Robile uue tätoveeringuga. Näitlejanna esindaja kinnitas, et Carmenil on tätoveeritud tema vasaku kõrva taha R täht.

Üks paari sõber on öelnud: „On väga tore näha teda õnnelikuna pärast seda, kui tema süda murti.“

/Toimetas Merili Sultsing/